Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Disk i jashtëm Seagate Expansion Desktop, 4 TB, i zi

Kodi i produktit:
169940
EAN:
7636490063558
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4 000
Kodi i prodhuesit:
STEB4000200

Si të porosisim në Gjirafa50?

14,600 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disqet e jashtme Seagate iu ofrojnë hapësirë të mjaftueshme për ruajtjen e sasive të mëdha të të dhënave. Falë dizajnit të thjeshtë, disqet e serisë Expansion Desktop janë shumë e përshtatshme për përdorim. Këto disqe përdorin lidhësin USB 3.0 që mundëson shpejtësi të jashtëzakonshme të transferit të të dhënave prej 5 Gb / s. Mbështjellësi i serisë së disqeve Expansion Desktop vjen me një dizajn klasik me ngjyrë të zezë që ofron hapësirë të mjaftueshme për vendosjen e hard diskut me dimensione prej 3.5". Ka kapacitet të lartë të memories prej 4 TB.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse disku stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Porosia me kohe dhe produkti i mire
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7636490063558
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4 000
Kodi i prodhuesit:
STEB4000200
Lansuar:
3 Prill 2015
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Prodhuesi:
Seagate
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Bashkangjitja Disk i jashtëm Seagate Expansion Desktop edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE