Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Disk i jashtëm WD My Book, 3 TB, i zi

Kodi i produktit:
201653
EAN:
718037850924
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
49
Kapaciteti [GB]:
3 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
14,340 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pajisje moderne dhe e shpejtë për ruajtjen e të dhënave kompjuterike në vëllime shumë të mëdha deri në 3 TB - ky është Western Digital Series My Book. Është një depo e përshtatshme për ruajtjen e bazës së të dhënave duke përfshirë edhe funksionet e sigurisë. Në këtë mënyrë do të siguroheni që të dhënat e ndjeshme të mos bien në duar të gabuara. Mund të ruani sasi të mëdha të fotografive, videove dhe dokumenteve të tjera.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse disku stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
718037850924
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
49
Kapaciteti [GB]:
3 000
Kodi i prodhuesit:
WDBBGB0030HBK-EESN
Lansuar:
1 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
170,6
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
960
Prodhuesi:
Western Digital
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
139,3
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja Disk i jashtëm WD My Book edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE