Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Memorie operative Kingston HyperX Predator, 2x8GB DDR4, 3200MHz, e zezë

Kodi i produktit:
192299
E dedikuar për:
Për PC
EAN:
740617258462
Frekuenca operuese [MHz]:
3 200
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19,770 Lekë
Ju kurseni : 5,920 Lekë  (30%)
13,850 Lekë * Përfshirë TVSH-në
30% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse jeni duke kërkuar memorie të sigurt dhe me cilësi të lartë për kompjuterin tuaj, atëherë kompania Kingston vjen me zgjidhjen më të mirë për ju. Kjo kompani është një prej kompanive lidere të prodhimit dhe furnizimit të moduleve të memorieve. Seria e re e memorieve HyperX Savage, përkundër modeleve të tjera, vjen me një karakteristikë shtesë të ftohjes. Memoriet operative klasike me kapacitet standard 2 x 8GB DDR4, operojnë me frekuencë prej 3200 MHz. Këto memorie punojnë me tension maksimal prej 1.35 V. Këto memorie operative vijnë me ngjyrë të zezë.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse memoria stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për PC
EAN:
740617258462
Frekuenca operuese [MHz]:
3 200
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Intel Extreme Memory Profile (XMP):
Kodi i prodhuesit:
HX432C16PB3K2/16
Konfigurimi i memories:
2 x 8GB
Lansuar:
7 Qershor 2016
Lartësia e profilit:
Lartë
Latenca CAS [CL]:
16
Lloji i memories:
DDR4
Prodhuesi:
Kingston
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Voltazhi maksimal [V]:
1,35
Voltazhi operues [V]:
1,35

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE