Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Memorie RAM Kingston HyperX Fury Black 16GB (2x8GB) DDR4 2933

Kodi i produktit:
233376
E dedikuar për:
Për PC
EAN:
740617277784
Frekuenca operuese [MHz]:
2933
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
12,520 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Modulet HyperX janë midis një sërë produktesh që kanë dhënë parametra të lartë të performancës. Falë cilësisë së lartë dhe besueshmërisë së tyre në linjat e modeleve të përdorura nga shumë prodhues të njohur të kompjuterave dhe përdoren në testimin e kartave të reja të ambalazhit, kartelave grafike dhe të ngjashme. Modulet e memories të serive HyperX Fury janë një shtesë e re në linjat e memorieve DDR4, HyperX. Cilësi e lartë dhe veçanërisht e shpejt DDR4 e vendosur nga seria HyperX Fury me kapacitet prej 16 GB ( 2 x 8 GB) i projektuar për frekuencë të lartë të punës prej 2933 MHz. Ky është një dizajn jo-ECC. Përveç kësaj, memoriet trajtojnë kohën e CL17 në frekuencën e saj 1,2 V dhe janë të dizajnuara posaçërisht për AMD Ryzen.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për PC
EAN:
740617277784
Frekuenca operuese [MHz]:
2933
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Intel Extreme Memory Profile (XMP):
Kodi i prodhuesit:
HX429C17FB2K2/16
Konfigurimi i memories:
2 x 8GB
Lansuar:
27. 3. 2018
Lartësia e profilit:
E ulët
Latenca CAS [CL]:
17
Lloji i memories:
DDR4
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Voltazhi maksimal [V]:
1.2
Voltazhi operues [V]:
1.2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE