Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kompjuter MSI Pro 20EXTS 7M-043XEU, Intel Core i3, 4GB RAM, 128GB SSD, 19.5" HD, Intel HD Graphics, i bardhë

Kodi i produktit:
244753
Bluetooth:
Port COM:
Modeli i procesorit:
7100 (3.9GHz 2 bërthama/4 threads)
Ngjyra:
Bardhë
Numri i hard disqeve :

Si të porosisim në Gjirafa50?

104,890 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Të gjitha në një MSI Pro 20EXTS 7M MSI AIO PC Pro 20EXTS 7M ju ofron një gamë të gjerë përdorimesh në ambiente komerciale, dyqane, zyra dhe shtëpi. Ky kompjuter ju ofron fuqi të mjaftueshme dhe një ekran HD + për cilësi të lartë të imazhit dhe detaje të ndjeshme të detajuara. Një tjetër avantazh i kësaj serie është sistemi i testimit intensiv që MSI Pro 20EXT 7M ka kompletuar, kështu që mund të jeni të sigurt për besueshmërinë e tij. Ndihmës elegant dhe i fuqishëm MSI Pro 20EXTS 7M është një kompjuter ultra i hollë dhe kompakt me një dizajn elegant të kornizës. Falë dizajnit të tij, ky kompjuter AIO përshtatet në një mjedis të zyrës, biznesit ose shtëpisë. Performanca e mjaftueshme sigurohet nga procesorë të avancuar të gjeneratës së 7-të Intel të kombinuara me kapacitetin e lartë të memories. Pamja e rrafshët zvogëlon lodhjen e syve Ekrani përdor teknologjinë Anti-Flicker për të parandaluar dridhjen e ekranit, duke zvogëluar lodhjen e syve. Me teknologjinë Less Blue Light, ju gjithashtu mund të kontrolloni nivelin e komponentit blu të dritës së ekranit që ka efektin kryesor në lodhjen dhe dhimbjen e syve. Ekrani i kompjuterit është i pajisur me një ndriçim LED për të arritur kontrast më dinamik dhe shfaqje më të besueshme të ngjyrave. Në të njëjtën kohë, teknologjia ruan mjedisin, pasi ai ka një efekt të dobishëm në konsumin e energjisë dhe në jetën e shërbimit. Partneri perfekt i biznesit Kompjuteri është i pajisur me dy porte COM dhe portat USB 2.0 dhe 3.0 / 3.1 Gen 1 për lidhjen e lexuesve të barkodeve, printerëve, lexuesëve të kartave të kreditit dhe të gjithë aksesorëve të tjerë që ju nevojiten. Vetitë kryesore MSI Pro 20EXTS 7M ka procesorin Intel Core i3-7100 2-core, që përmban teknologjinë HyperThreading me aftësinë për të përpunuar deri në dy procese njëkohësisht në një bazë dhe duke punuar në 3.9 GHz. Për punën e tij, ai ka 4 GB memorie DDR4 (1 modul / 2 slote). Trupi i të gjithë sistemit është një ekran i ndjeshëm me prekje 19.5 "HD + me rezolucion 1600 x 900 piksel. Grafika Intel HD kujdeset për përpunimin e imazhit. 128GB SSD M.22 hard disk përdoret për të ruajtur të dhënat dhe aplikacionet (+ 2.5" e lirë). Disku optik është përdorur me një ndezës DVD ± RW, i cili lidhet me WiFi ac wireless dhe kabllo gigabit Ethernet, duke përfshirë Bluetooth, lexuesin e kartës së memories, HDMI, VGA, portat USB 2.0 dhe 3.0 /3.1 Gen 1, një port USB Type-C, 2x port COM, videokamerë HD, lidhje audio dhe altoparlantë stereo. Kompjuteri vjen pa asnjë sistem operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
19.5
Drive optik:
DVD
EAN:
4719072590949
Energjia elektrike maksimale [W]:
120
Frekuenca e memories [MHz]:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake - gjenerata e 7-të
Gjerësia [mm]:
490,18
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
Intel HD Graphics
Kodi i prodhuesit:
Pro 20EXTS 7M-043XEU
Lansuar:
26. 9. 2018
Lartësia [mm]:
394,97
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
Touch (me prekje)
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Lloji i SSD:
M.2 SATA (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
128
Modeli i procesorit:
7100 (3.9GHz 2 bërthama/4 threads)
Ngjyra:
Bardhë
Numri i hard disqeve :
Numri i porteve USB-A 2.0:
3
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Pesha [kg]:
6.96
Port COM:
Prodhuesi:
MSI
Rezolucioni i ekranit:
1600 x 900 (HD+)
Sistemi operativ:
Jo
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia [mm]:
209,47
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
USB-C:
Varje në mur:
VGA [D-Sub]:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE