Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kompjuter MSI Pro 20EXTS 7M-044XEU, Intel Core i3, 128GB SSD, 4GB RAM, 19.5" HD, Intel HD Graphics, i zi

Kodi i produktit:
244755
Bluetooth:
Port COM:
Modeli i procesorit:
7100 (3.9GHz 2 bërthama/4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :

Si të porosisim në Gjirafa50?

104,890 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompjuteri MSI AIO PC Pro 20EXTS 7M ju ofron një gamë të gjerë përdorimesh në ambiente komerciale, dyqane, zyra dhe shtëpi. Ky kompjuter ofron fuqi të mjaftueshme dhe një ekran HD + për cilësi të lartë të imazhit dhe detaje të qarta. Një tjetër avantazh i kësaj serie është sistemi i testimit intensiv që MSI Pro 20EXT 7M ka përfunduar, kështu që mund të jeni të sigurt për besueshmërinë e tij. Kompjuteri është i pajisur me dy porte COM, portat USB 2.0 dhe 3.0 / 3.1 Gen 1 për lidhjen e lexuesve të barkodeve, printerëve të marrjes, lexuesve të kartave të kreditit dhe të gjitha aksesorëve të tjerë që ju nevojiten. Ndihmës elegant dhe i fuqishëm All-in-One MSI Pro 20EXTS 7M është një kompjuter shumë i hollë dhe kompakt me një dizajn elegant të kornizës. Falë dizajnit të tij, ky kompjuter AIO përshtatet në një mjedis të zyrës, biznesit ose shtëpisë. Performanca sigurohet nga procesorë të avancuar të gjeneratës së 7-të Intel të kombinuara me kapacitet të lartë të memories. Pamja e rrafshët zvogëlon lodhjen e syve Ekrani përdor teknologjinë Anti-Flicker për të parandaluar dridhjen e ekranit, duke zvogëluar lodhjen e syve. Me teknologjinë Less Light Blue, gjithashtu mund të kontrolloni nivelin e komponentit blu të dritës së ekranit që ka efektin kryesor në lodhjen dhe dhimbjen e syve. Ekrani i kompjuterit është i pajisur me një ndriçim LED për të arritur kontrast më dinamik dhe shfaqje më të besueshme të ngjyrave. Në të njëjtën kohë, teknologjia ruan mjedisin, pasi ai ka një efekt të dobishëm në konsumin e energjisë dhe në jetën e shërbimit. Karakteristikat kryesore MSI Pro 20EXTS 7M përdor procesorin Intel Core i3-7100 2-core, që përmban teknologjinë HyperThreading me aftësinë për të përpunuar deri në dy procese njëkohësisht në një bazë dhe duke punuar në 3.9 GHz. Për punën e tij, ai ka 4 GB memorie DDR4 (1 modul / 2 slote). Trupi i të gjithë sistemit është një ekran i ndjeshëm me prekje 19.5 "HD + me rezolucion 1600 x 900 piksel Intel HD Graphics që kujdeset për përpunimin e imazhit. Hard disku 128GB SSD M.22 përdoret për të ruajtur të dhënat dhe aplikacionet (+ 2.5 i lirë). Disku optik është përdorur me një ndezës DVD ± RW, i cili lidhet me wireless WiFi ac dhe gigabit Ethernet, duke përfshirë Bluetooth, lexuesin e kartës së memories, HDMI, VGA, porte USB 2.0, 3.0 /3.1 Gen 1, një USB Type-C port, port 2x COM, videokamerë HD, lidhje audio dhe altoparlantë. Kompjuteri vjen pa asnjë sistem operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
19.5
Drive optik:
DVD
EAN:
4719072593667
Energjia elektrike maksimale [W]:
120
Frekuenca e memories [MHz]:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake - gjenerata e 7-të
Gjerësia [mm]:
490,18
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
Intel HD Graphics
Kodi i prodhuesit:
Pro 20EXTS 7M-044XEU
Lansuar:
26. 9. 2018
Lartësia [mm]:
394,97
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
Touch (me prekje)
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Lloji i SSD:
M.2 SATA (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
128
Modeli i procesorit:
7100 (3.9GHz 2 bërthama/4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
Numri i porteve USB-A 2.0:
3
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Pesha [kg]:
6.96
Port COM:
Prodhuesi:
MSI
Rezolucioni i ekranit:
1600 x 900 (HD+)
Sistemi operativ:
Jo
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia [mm]:
209,47
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
USB-C:
Varje në mur:
VGA [D-Sub]:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE