Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kompjuter Gjirafa50 Gaming Knight GC137, Intel Core i5, 16 GB RAM, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti, i zi

Kodi i produktit:
329337
Besueshmëria:
100 %
Lloji i kartës grafike:
Dedikuar
Typ procesoru:
Intel Core i5
Trashësia mm:
413
RJ-45:

Si të porosisim në Gjirafa50?

146,220 Lekë
Ju kurseni : 21,230 Lekë  (15%)
124,990 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
15% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shijoni eksperiencë fantastike lojërash me këtë kompjuter me tipare teknologjike më të fundit. Është i pajisur me procesor të fuqishëm Intel Core i5 10400F me 6 bërthama. Memoria RAM ka kapacitet 16 GB ndërsa për të dhëna dhe aplikacione ka në dispozicion 1 TB SSD. Përpunimi i imazheve bëhet përmes kartelës grafike NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti. Ka kartë rrjeti GLAN, porte USB, HDMI, RJ45, DisplayPort dhe sistem operativ Windows 11 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
DisplayPort:
EAN:
1234567329337
Frekuenca e memories MHz:
3200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Comet Lake - gjenerata e 10-të
Gjerësia mm:
216
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
6144
Kapaciteti i SSD-së GB:
1000
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti
Lartësia mm:
447
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i kartës grafike:
Dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Memoria maksimale GB:
64
Memorie e brendshme GB:
1000
Ngjyra:
Zezë
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
RJ-45:
Trashësia mm:
413
Typ procesoru:
Intel Core i5
VR Ready:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE