Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kompjuter HAL3000 Alfa Gamer Elite 3060 Ti, AMD Ryzen 5, 16 GB RAM, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3060Ti, i zi

Kodi i produktit:
325117
Besueshmëria:
100 %
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Memoria maksimale GB:
128
Memorie e brendshme GB:
1000
Modeli i procesorit:
5600X (3.7 / 4.6GHz 6-bërthamë / 12-fije)

Si të porosisim në Gjirafa50?

239,340 Lekë
Ju kurseni : 9,574 Lekë  (4%)
229,766 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
4% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky kompjuter është i pajisur me procesor AMD Ryzen 5 5600X me 6 bërthama dhe ka memorie RAM 16GB ndërsa për të dhëna dhe aplikacione ka 1 TB SSD. Ka kartelën grafike NVIDIA GeForce RTX 3060Ti. Ka porte USB, WiFi, Bluetooth dhe sistem operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
DisplayPort:
Drive Optik:
Není
EAN:
8592457215035
Energjia elektrike maksimale W:
600
Frekuenca e memories MHz:
3200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Ryzen - rada 5000
Gjerësia mm:
243
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
8192
Kapaciteti i SSD-së GB:
1000
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce RTX 3060Ti
Lansuar:
18. 8. 2021
Lartësia mm:
518
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
2,5 GLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
Dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
AMD Ryzen 5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memoria maksimale GB:
128
Memorie e brendshme GB:
1000
Modeli i procesorit:
5600X (3.7 / 4.6GHz 6-bërthamë / 12-fije)
Ngjyra:
Zezë
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Numri i porteve USB-A 3.13.2 Gen 2:
1
Porte USB-C 3.13.2 Gen 2:
1
Prodhuesi:
HAL3000
Ray-tracing:
Sistem ftohës:
Vzduchem
Sistemi Operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
4 (2 të lira)
Trashësia mm:
508
VR ready:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE