Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kompjuter HAL3000 Master Gamer Elite 3060 (gjenerata 11), Intel Core i7, 16GB RAM, 1TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3060, i zi

Kodi i produktit:
314847
Besueshmëria:
100 %
Lloj i kartës së rrjetit:
2,5 GLAN
RJ-45:
Ray-tracing:
Prodhuesi:
HAL3000

Si të porosisim në Gjirafa50?

247,780 Lekë
Ju kurseni : 27,790 Lekë  (11%)
219,990 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
11% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

HAL3000 Master Gamer Elite 3060 është kompjuter kompakt dhe i lehtë i cili ju plotëson të gjitha kërkesat me performancën e tij të lartë dhe në të njëjtën kohë nuk ju zë shumë vend. Kompjuteri vjen i pajisur me procesorin 8 bërthamësh Intel Core i7-11700F i cili kombinohet me 16GB RAM memorie të llojit DDR4 si dhe kartelën grafike NVIDIA GeForce RTX 3060 për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe të hapni të gjitha aplikacionet dhe programet që ju nevojiten. Përpos kësaj, kompjuteri mban 1TB SSD për ruajtjen e të dhënave, ka një mori portesh USB për lidhjen e pajisjeve periferike si dhe sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
DisplayPort:
Drive optik:
Není
EAN:
8592457208174
Energjia elektrike maksimale W:
700
Frekuenca e memories MHz:
3200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Rocket Lake - 11. generace
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
12 288
Kapaciteti i SSD-së GB:
1000
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce RTX 3060
Kodi:
PCHS2563
Lansuar:
8. 4. 2021
Lloj i kartës së rrjetit:
2,5 GLAN
Lloji i kartës grafike:
Dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Memorie e brendshme GB:
1000
Ngjyra:
Zezë
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Numri i porteve USB-A 3.13.2 Gen 2:
1
Prodhuesi:
HAL3000
Ray-tracing:
RJ-45:
VR Ready:
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE