Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kompjuter HAL3000 Master Gamer, Intel Core i5, 16 GB RAM, 1 TB SSD, AMD Radeon RX 6600 XT, i zi

Kodi i produktit:
326415
Besueshmëria:
100 %
Lloji i kartës grafike:
Dedikuar
Verzioni i Bluetooth:
V5.2
Trashësia mm:
421
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax

Si të porosisim në Gjirafa50?

186,360 Lekë
Ju kurseni : 16,370 Lekë  (9%)
169,990 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
9% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky kompjuter ka procesor të fuqishëm Intel Core i5 11400F me 6 bërthama, memorie RAM 16GB dhe për të dhëna dhe aplikacione ofron 1TB SSD. Përpunimi i imazheve kryhet përmes kartelës grafike AMD Radeon RX 6600 XT. Ofron port HDMI, USB, DisplayPort, RJ45. Sistemi operativ është Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
DisplayPort:
Drive Optik:
Pa drive
EAN:
8592457214588
Energjia elektrike maksimale W:
600
Frekuenca e memories MHz:
3200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Tiger Lake - gjenerata e 11-të
Gjerësia mm:
210
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
8192
Kapaciteti i SSD-së GB:
1000
Kartë grafike:
AMD Radeon RX 6600 XT
Lartësia mm:
499
Lloj i kartës së rrjetit:
2,5 GLAN, WLAN
Lloji i kartës grafike:
Dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Memorie e brendshme GB:
1000
Ngjyra:
Zezë
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
5
Prodhuesi:
HAL3000
RJ-45:
Sistemi Operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Trashësia mm:
421
Verzioni i Bluetooth:
V5.2
Vnabídce od:
7. 9. 2021
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE