Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Laptop Acer Nitro 5 (AN515-55-51GW), 15.6", Intel Core i5, 8GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3060, i zi

Kodi i produktit:
313480
Bateri:
4-clánková, 57Wh
Prodhuesi:
Acer
Memorie e brendshme GB:
512
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
RGB (4-zone)

Si të porosisim në Gjirafa50?

147,040 Lekë
Ju kurseni : 17,050 Lekë  (12%)
129,990 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
12% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Ky laptop është i pajisur me karakteristika të shkëlqyeshme. Ai mundësohet nga një procesor 4- core Intel Core i5 10300H që funksionon me një frekuencë 2.5 GHz deri në 4.5 GHz. Procesori plotësohet me 8 GB RAM DDR4 SODIMM (slot). Hard disku 512 GB SSD shërben për të dhënat. Disku optik mungon. Të dhënat e figurës për ekranin me 15.6 " IPS me rezolucion Full HD prej 1920 x 1080 piksel janë siguruar nga kartela grafike NVIDIA GeForce RTX 3060. Prej ndërfaqeve laptopi ka HDMI 2.0, RJ-45, 2 porte USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 Type-A, 1 port USB 3.1 / 3.2 Gen 2 Type-A dhe 2 porte USB 3.1 / 3.2 Gen 2 Type-C. Laptopi mbështet standardet Wi-Fi a / b / g / n / ac / ax dhe Bluetooth 5.0. Lloji i kartës së rrjetit GLAN, WLAN. Ndër karakteristikat e tjera laptopi ka një tastierë me ndriçim RGB (4-zone) dhe me taste numerike. Tastet e tastierës kanë paraqitje CZ. Poashtu laptopi ka 2 altoparlantë. Fuqia maksimale e furnizimit me energji 180 W dhe jetëgjatësia maksimale e baterisë 11 orë. Laptopi mundësohet nga bateria 4-cell 57 Wh dhe vjen me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
4-clánková, 57Wh
Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Není
EAN:
4710886379522
Frekuenca e memories MHz:
2933
Frekuencë Hz:
144
Fuqia maksimale e burimit të energjisë [W]:
180
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Comet Lake - gjenerata e 10-të
Gjerësia mm:
363,4
HDMI 2.0:
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
11mm
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i memories grafike MB:
6144
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce RTX 3060
Kodi:
NH.QB2EC.002
Lansuar:
23. 3. 2021
Lartësia mm:
23.9
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i kartës grafike:
Dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Memoria maksimale GB:
32
Memorie e brendshme GB:
512
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
RGB (4-zone)
Numri i altoparlantëve:
2
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Numri i porteve USB-A 3.13.2 Gen 2:
1
Pesha kg:
2.3
Prodhuesi:
Acer
Raporti i shikimit:
16: 9
Renditjashfaqja:
CZ
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Trashësia mm:
255
Verzioni i Bluetooth:
V5.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE