Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Laptop Dell Inspiron 15 G5 (5590), 15.6'', 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 2060, i zi

Kodi i produktit:
267459
Bateri:
6-qelizore, 90Wh
Prodhuesi:
Dell
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
512
Mini DisplayPort:

Si të porosisim në Gjirafa50?

223,540 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Ky laptop ofron një varg mundësish për punë dhe argëtim. Ka procesor Intel Core i7-9750H me 6 bërthama që mbështet teknologjinë HyperThreading për procesimin e dy proceseve për bërthamë në të njëjtën kohë. Punon me frekuencë 2.6 GHz deri në 4.5 GHz. Ka 16 GB DDR4 (2 module / 2 slote). Ekrani 15.6'' është IPS Full HD me rezolucion 1920 x 1080 pikselë që mundësohet nga kartela grafike NVIDIA GeForce RTX 2060 me 6GB GDDR6. Për të dhëna ka në dispozicion hard disk 512 GB SSD M.2 PCle NVMe. Përfshin WiFi ac, Gigabit Ethernet, 3 konektorë USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 dhe 1 konektor Thunderbolt3 / USB-C, kamerë HD, lexues të kartelës së memories, lexues të shenjave të gishtërinjëve, HDMI 2.0, mini DisplayPort, Bluetooth 4.2, konektor jack të kombinuar, slot sigurie Wedge dhe tastierë me ndriçim. Bateria ka kapacitet 90 Wh dhe sistemi i tij operativ është Windows 10 Pro.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
6-qelizore, 90Wh
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
V4.2
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
5397184313411
Frekuenca e memories MHz:
2 050
Frekuencë Hz:
144
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 9-të
Gjerësia mm:
364,3
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
6144
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce RTX 2060
Kodi:
5590-313411
Lansuar:
16. 8. 2019
Lartësia mm:
23,7
Lexues i shenjave të gishtërinjëve :
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
512
Mini DisplayPort:
Modeli i procesorit:
9750H(2.6/4.5GHz 6 bërthama / 12 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
3
Pesha kg:
2.84
Prodhuesi:
Dell
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Slot për memorie:
2 (0 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Thunderbolt:
Trashësia mm:
273,4

Bashkangjitja Laptop Dell Inspiron 15 G5 (5590) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE