Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Laptop Lenovo Legion 5 17ACH6H, 17.3'', AMD Ryzen 7, 16GB RAM, 1TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3070, i kaltër

Kodi i produktit:
313152
Bateri:
4-clánková, 80Wh
Ray-tracing:
Ndriçimi cdm2:
300
Ngjyra:
Kaltër
Ngjyrë e pasme:
Bardhë

Si të porosisim në Gjirafa50?

202,050 Lekë
Ju kurseni : 27,479 Lekë  (14%)
174,571 Lekë * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky laptop ofron një varg tiparesh të përsosura për performancë të shkëlqyer. Është i pajisur me procesor AMD Ryzen 7 5800H me 8 bërthama dhe memorie RAM 16 GB. Për të dhëna dhe aplikacione ka në dispozicion 1 TB SSD. Ekrani 17.3'' ofron rezolucion 1920 x 1080 pikselë në kombinim me kartelën grafike NVIDIA GeForce RTX 3070. Ofron konektorë USB dhe ka sistem operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
4-clánková, 80Wh
Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e ekranit:
17.3
Drive optik:
Není
EAN:
195477920903
FreeSync:
Frekuenca e memories MHz:
3200
Frekuencë Hz:
144
Fuqia maksimale e burimit të energjisë [W]:
300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
398,6
HDMI 2.1:
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
4,6
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
8192
Kapaciteti i SSD-së GB:
1000
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce RTX 3070
Lartësia mm:
26.2
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i kartës grafike:
Dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Mbështet DisplayPort:
Mbështet Power Delivery:
Memoria maksimale GB:
16
Memorie e brendshme GB:
1000
Ndriçimi cdm2:
300
Ngjyra:
Kaltër
Ngjyrë e pasme:
Bardhë
Numri i altoparlantëve:
2x2 W
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4
Pesha kg:
2,98
Prodhuesi:
Lenovo
Raporti i shikimit:
16: 9
Ray-tracing:
Renditjashfaqja:
CZ
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Shtrirja e ngjyrave:
NTSC 72%
Sipërfaqja e ekranit:
Antireflexní
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Trashësia mm:
290
Verzioni i Bluetooth:
V5.1
VR Ready:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE