Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Laptop MSI GF65 Thin, 15.6'', Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3060, i zi

Kodi i produktit:
308722
Bateri:
3-qelizor, 51Wh
Ray-tracing:
Ngjyrë e pasme:
Kuq
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Numri i hard disqeve:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

158,360 Lekë
Ju kurseni : 6,334 Lekë  (4%)
152,026 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
4% Zbritje
Disponueshmëria:
9 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

Laptop me tipare të përsosura fizike dhe teknologjike për performancë të shkëlqyer. Është i pajisur me procesor me 6 bërthama Intel Core i5 10500H. Ofron memorie RAM 16GB ndërsa për të dhëna dhe aplikacione ka në dispozicion 512GB SSD. Ekrani 15.6 inç ka rezolucion 1920 x 1080 pikselë në kombinim me kartelën grafike NVIDIA GeForce RTX 3060. Tastiera me pjesë numerike ka ndriçim të pasëm. Përmban kartë GLAN, WLAN, mbështet Bluetooth 4.1, Wifi si dhe porte USB, HDMI, RJ45. Sistemi operativ është Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
3-qelizor, 51Wh
Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
4719072797058
Frekuenca e memories MHz:
2666
Frekuencë Hz:
144
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Comet Lake - gjenerata e 10-të
Gjerësia mm:
359
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
6144
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce RTX 3060
Kodi:
GF65 Thin 10UE-098CZ
Lartësia mm:
21.7
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
Dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Materiali i shasisë:
Metal, plastikë
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
10500H(2.5/4.5GHz 6-bërthama/12-threads)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
Kuq
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Numri i porteve USB-C 3.1/3.2 Gen 1:
2
Pa taste numerike:
Përmbajtja në paketim:
Laptop, karikues
Pesha kg:
1,86
Prodhuesi:
MSI
Ray-tracing:
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Shtrirja e ngjyrave:
NTSC 45%
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (0 e lire)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:
Trashësia mm:
254
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
Verzioni i Bluetooth:
V4.1
VR Ready:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE