Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Laptop MSI GS65 Stealth 8SF-041CZ, Intel Core i7, 16GB RAM, 512GB SSD, 15.6" Full HD, NVIDIA GeForce RTX 2070, i zi

Kodi i produktit:
252102
Bluetooth:
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Modeli i procesorit:
8750H(2.2/4.1GHz 6 bërthama/12 threads)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme e tastierës:
RGB

Si të porosisim në Gjirafa50?

333,460 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Laptopi i fuqishëm MSI GS65 8SF Stealth përdor një procesor 6-core Intel Core i7-8750H që përmban HyperThreading për më shumë ngarkim me funksione, me aftësinë për të përpunuar deri në dy procese njëkohësisht në një bazë të vetme. Procesori punon në 2.2 GHz, mbështet teknologjinë TurboBoost me mundësi për të rritur frekuencën e operimit në 4.1 GHz dhe plotësohet me 16 GB memorie DDR4 (1 modul / 2 slots). Ekrani me madhësi 15.6 "144Hz dhe IPS-level display Full HD (1920 × 1080 piksele, 100% sRGB) në kombinim me një kartë grafike NVIDIA GeForce RTX 2070 Max-Q GDDR6 8 GB. Poashtu, për përdoruesin ofrohet një hard disk 512 GB SSD PCIe NVMe (+disku M.2), ndërsa laptopi nuk është i pajisur me një disk optik. Lidhshmëria e rrjetit sigurohet nga Wi-Fi, Gigabit Ethernet dhe Bluetooth 5.0. Ka 1 port HDMI (4K @ 60Hz) , 1 port mini DisplayPort, 1 port Thunderbolt 3 me USB-C 3.1 Gen 2 dhe 3 porte për USB 3.0 / 3.1 Gen 1. Në dispozicion është gjithashtu një kamerë HD e dobishme dhe tastiera prej çeliku SteelSeries që ka dritë RGB për secilin tast. 3 / VR, Hi-Res Audio dhe lidhje audio. Kompjuteri furnizohet nga një bateri 82 Wh dhe vjen me sistemin operativ Windows 10 Home të instaluar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
4719072614126
Frekuenca e memories [MHz]:
2666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
357,7
HDMI:
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
8192
Kapaciteti i memories [GB]:
16
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce RTX 2070
Kodi:
GS65 Stealth 8SF-041CZ
Lansuar:
29. 1. 2019
Lartësia [mm]:
17,9
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
144 Hz, IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
512
Mini DisplayPort:
Modeli i procesorit:
8750H(2.2/4.1GHz 6 bërthama/12 threads)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme e tastierës:
RGB
Numri i hard disqeve :
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3
Pesha [kg]:
Prodhuesi:
MSI
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Thunderbolt:
Trashësia [mm]:
247,7
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
USB-C:
VR Ready:

Bashkangjitja Laptop MSI GS65 Stealth 8SF-041CZ edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE