Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Notebook Apple MacBook Pro 13, 2.3 GHz, 256 GB, i argjendtë (2017)

Kodi i produktit:
215995
Bluetooth:
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Trashësia [mm]:
212,4
Thunderbolt:
Tastier me ndriçim:

Si të porosisim në Gjirafa50?

174,730 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Thelbi i këtij modeli është procesori Intel Core i5 2-bërthamësh, i cili punon në një frekuencë 2,3 GHz me teknologjinë TurboBoost për të rritur frekuencën deri në 3,6 GHz dhe plotësohet me 8 GB memorie. Ekrani Retina 13.3" me rezolucion 2560x1600 piksel jep grafikë për Intel Iris Plus Graphics 640. 256 GB SSD PCIe është i gatshëm për të ruajtur të dhënat e përdoruesit, dhe notebook-u nuk ka makinë optike për shkak të përmasave të tij. Përfshinë Wi-Fi ac dhe Bluetooth, 2 Thunderbolt 3 / USB-C 3.1 dhe 3.5mm stereo jack për kufje .Përfshin gjithashtu një kamerë praktike FaceTime HD me rezolucion 720p. Si sistem operativ, notebook përdor MacOS Sierra.

Vlerësimet

I Love it :-)
Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
13,3
Drive optik:
Jo
EAN:
190198394118
Frekuenca e memories [MHz]:
2 133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake - gjenerata e 7-të
Gjerësia [mm]:
304
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
Intel Iris Plus Graphics 640
Kodi i prodhuesit:
MPXU2CZ/A
Lartësia [mm]:
15
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
LPDDR3 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
Flash (në pllakë amë)
Memorie e brendshme [GB]:
256
Ngjyra:
Argjendtë
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Bardhë
Numri i hard disqeve :
Pesha [kg]:
1,37
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit:
2560 x 1600 (WQXGA)
Sistemi operativ:
Apple Mac OS
Standardet Wi-Fi:
Ac
Tastier me ndriçim:
Thunderbolt:
Trashësia [mm]:
212,4
USB-C:

Bashkangjitja Notebook Apple MacBook Pro 13 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE