Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Laptop HP Pavilion x360 15-dq1001nc, 15.6" Full HD, Intel Core i3, 8GB RAM DDR4, 128GB SSD, 1TB HDD, Intel UHD Graphics, i argjendtë

Kodi i produktit:
292048
Bateri:
3-clánková, 41Wh
Prodhuesi:
HP
Memorie e brendshme GB:
1 128
Modeli i procesorit:
10110U(2.1/4.1GHz 2 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Argjendtë

Si të porosisim në Gjirafa50?

103,950 Lekë
Ju kurseni : 7,086 Lekë  (7%)
96,864 Lekë * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Laptopi HP Pavilion x360 15, i përshtatshëm jo vetëm për të apasionuarit pas kompjuterit. Ju ofron performancë shumë të bukur me funksionim ekonomik të kombinuar me përpunimin e klasit të parë të shasisë së hollë. Laptopi është i pajisur me një tastierë klasike dhe një panel të prekjes me cilësi të lartë dhe mbështetje për gjestet me shumë prekje. Sidoqoftë, kjo nuk përfundon listën e mjeteve të kontrollit. Laptopi gjithashtu mund të funksionohet duke përdorur një ekran të madh me prekje. Ju mund të kontrolloni me lehtësi punën dhe argëtimin. Laptopi është i pajisur me një kamerë të integruar me rezolucion të lartë dhe, natyrisht, një mikrofon, e gjithë kjo në kombinim me ekranin rrotullues të sipërpërmendur, d.m.th. një zgjidhje laptopi në stilin e 4 pajisjeve në një - laptop, tablet, stendë dhe tendë në një pajisje të vetme. Falë kësaj, komunikimi përmes Internetit me familjen, miqtë, kolegët, klientët dhe partnerët e biznesit do të jetë shumë i thjeshtë dhe me cilësi të lartë. Dashamirët e multimedias do të kënaqen gjithashtu, dëgjimi i të cilëve do të përmirësohet nga teknologjitë e tingullit dhe altoparlantët B&O Play që sjellin tinguj me cilësi të jashtëzakonshme. Sillni argëtimin tuaj në jetë me tinguj tërheqës dhe shumë të saktë nga mjeshtrat e audios. Baza e këtij modeli, një laptopi të konvertueshëm HP Pavilion x360 15-dq1 është procesori 2-bërthamor Intel Core i3-10110U, i cili ka teknologji HyperThreading për shumëfishim më të qetë me aftësinë për të trajtuar deri në 2 procese njëkohësisht në një bërthamë të vetme. Procesori operon me një frekuencë prej 2.1 GHz me mundësinë e rritjes deri në 4.1 GHz në modalitetin TurboBoost. Procesori plotësohet më tej me 8 GB memorie operative DDR4 (1 modul / 2 slote). Pamjet në ekranin 15.6 " IPS me rezolucion Full HD prej 1920 x 1080 px sigurohen nga një kartelë grafike Intel UHD Graphics. Hard disqet 128 GB M.2 SSD dhe 1 TB HDD janë gati për të dhënat e përdoruesit. Ndërfaqjet e rrjetit përfshijnë: Wi-Fi ax, Bluetooth 5.0. Ekzistojnë gjithashtu lidhësit USB (2x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 dhe Tip-C 3.1 / 3.2 Gen 1 - vetëm për të dhëna), HDMI, lexuesi i kartave të memories, kamera HD, lidhësi audio i kombinuar, altoparlantët stereo B&O Play dhe tastiera me ndriçim. Shasia është bërë prej plastike të fortësuar dhe mundësohet nga një bateri 41 Wh. Laptopi vjen me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
3-clánková, 41Wh
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
1951224690166
Frekuenca e memories MHz:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Comet Lake - gjenerata e 10-të
Gjerësia mm:
359
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
128
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics
Kodi:
1Q0K7EA
Lansuar:
18. 7. 2020
Lartësia mm:
20
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
Touch (me prekje), IPS
Lloji i hard diskut:
SSD + HDD
Lloji i kartës grafike:
Integruar
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Materiali:
Plastik
Memorie e brendshme GB:
1 128
Modeli i procesorit:
10110U(2.1/4.1GHz 2 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i hard disqeve:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Numri i porteve USB-C 3.1/3.2 Gen 1:
1
Përmbajtja e pakos:
Adapter, laptop
Pesha kg:
2
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Rotullimet e hard diskut rpm:
5400
Sipërfaqja e ekranit:
E shkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (1 i lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
TPM:
Trashësia mm:
242
Verzioni i Bluetooth:
V5.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE