Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Laptop Acer Aspire 3 (A315-42-R4QQ), 15.6'', AMD Ryzen 7, 8GB RAM, 512GB SSD, AMD Radeon RX Vega 10, i zi

Kodi i produktit:
311823
Bateri:
2-clánková, 36,7Wh
Pesha kg:
1,9
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
3700U(2.3/4GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

79,930 Lekë
Ju kurseni : 4,796 Lekë  (6%)
75,134 Lekë * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Acer Aspire 3 (A315-42-R4QQ) është dizajnuar që të përshtatet për të gjitha kërkesat tuaja specifike. Laptopi mban performancë të lartë, karakteristika shumë praktike dhe është më i lehtë dhe më i hollë sesa paraardhësit e tij. Punoni me efiçiencë dhe argëtohuni maksimalisht me këtë seri të laptopëve. Vjen i pajisur me procesorin 4 bërthamësh AMD Ryzen 7-3700U i cili kombinohet me 8GB RAM memorie të llojit DDR4, ekranin me madhësi 15.6'', kualitet Full HD dhe rezolucion prej 1920 x 1080 piksela si dhe kartelën grafike AMD Radeon RX Vega 10 për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe performancë të shpejtë kompjuterike. Pos kësaj, laptopi mban 512GB SSD për ruajtjen e të dhënave, mban një mori portesh USB për lidhje me pajisje të tjera periferike dhe nuk ka sistem operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
2-clánková, 36,7Wh
Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Není
EAN:
4710886267478
Frekuenca e memories MHz:
2400
Fuqia maksimale e burimit të energjisë [W]:
45
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Picasso - gjenerata e 8-të
Gjerësia mm:
363
HDMI:
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
7
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
AMD Radeon RX Vega 10
Kodi:
NX.HF9EC.00C
Lansuar:
4. 3. 2021
Lartësia mm:
19.9
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
TN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
Integruar
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
AMD Ryzen 7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Materiali i shasisë:
Plastikë
Memoria maksimale GB:
16
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
3700U(2.3/4GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i altoparlantëve:
2
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
1
Përmbajtja në paketim:
Laptop, karikues
Pesha kg:
1,9
Prodhuesi:
Acer
Raporti i shikimit:
16: 9
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Bez operacního systému
Slot për memorie:
2 (1 falas)
Slot të lirë për disk:
1x 2,5"
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastierë numerike:
Trashësia mm:
247
Verzioni i Bluetooth:
V4.2
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE