Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Laptop Acer TravelMate P2 (TMP2410-G2-M-88VB), Intel Core i7, 8GB RAM, 14" Full HD, 256GB SSD, Intel UHD Graphics, i zi

Kodi i produktit:
234850
Bluetooth:
Pesha [kg]:
2.4
Modeli i procesorit:
8550U(1.8/4GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Bardhë

Si të porosisim në Gjirafa50?

100,540 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Acer TravelMate P2 është dizajnuar që të përshtatet për të gjitha kërkesat tuaja specifike. Laptopi mban performancë të lartë, karakteristika shumë praktike dhe është më i lehtë dhe më i hollë sesa paraardhësit e tij. Punoni me efiçiencë dhe argëtohuni maksimalisht me këtë seri të laptopëve. Aksesori vjen i pajisur me procesorin 4 bërthamësh Intel Core i7-8550U i cili i kombinuar me 8GB RAM memorie të llojit DDR4, operon në frekuencë prej 1.8 GHz deri në 4 GHz në TurboBoost. Poashtu, laptopi është i pajisur edhe me ekranin me madhësi 14", kualitet IPS Full HD dhe rezolucion prej 1920 x 1080 piksela, si dhe kartelën grafike Intel UHD Graphics për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe performancë të shpejtë kompjuterike. Pos kësaj, laptopi mban 256 GB SSD M.2 për ruajtjen e të dhënave, por nuk posedon një disk optik DVD ± RW. Është i pajisur një sërë portesh USB (duke përfshirë një port 3.1 Type-C Gen.1) për lidhje me pajisje të tjera periferike; me kamerë praktike HD, lidhje HDMI, VGA, lexues i kartave të kujtesës dhe tastierë me ndriçim të mbështetur nga një bateri prej 4 qelizash 3320 mAh, si dhe mbështet teknologjitë Wi-Fi, Bluetooth dhe Gigabit Ethernet. Laptopi operon me sistemin operativ Windows 10 Pro .

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
14
Drive optik:
Jo
EAN:
4713883732444
Frekuenca e memories [MHz]:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake R - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
342
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics 620
Kodi i prodhuesit:
NX.VGSEC.004
Lansuar:
14. 4. 2018
Lartësia [mm]:
22,3
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS, e pa shkëlqyeshme (mat)
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot), LPDDR4 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 SATA (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
256
Modeli i procesorit:
8550U(1.8/4GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Bardhë
Numri i hard disqeve :
Numri i porteve USB-A 2.0:
3
Numri i porteve USB-A 3.0/3.1/3.2 Gen 1:
1
Pesha [kg]:
2.4
Prodhuesi:
Acer
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Tastier me ndriçim:
TPM:
Trashësia [mm]:
236
USB-C:
VGA [D-Sub]:

Bashkangjitja Laptop Acer TravelMate P2 (TMP2410-G2-M-88VB) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE