Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Laptop Apple MacBook Air 13, 13.3'', Apple M1, 16GB RAM, 256GB SSD, i argjendtë

Kodi i produktit:
305103
Diagonalja e ekranit:
13.3
Përmbajtja e pakos:
Karikues (USB-C), laptop
Modeli i procesorit:
M1
Ndriçimi cdm2:
400
Ngjyra:
Argjendtë

Si të porosisim në Gjirafa50?

194,720 Lekë
Ju kurseni : 8,620 Lekë  (4%)
186,100 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
4% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Best price badge

Çmimi më i mirë i garantuar

Në rast se gjeni këtë produkt në treg me çmim më të lirë, atëherë Gjirafa50 e mbulon diferencën.

+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

Apple MacBook Air 13 është dizajnuar që të përshtatet për të gjitha kërkesat tuaja specifike. Laptopi mban performancë të lartë, karakteristika shumë praktike dhe është më i lehtë dhe më i hollë sesa paraardhësit e tij. Punoni me efiçiencë dhe argëtohuni maksimalisht me këtë seri të laptopëve.

Vjen i pajisur me procesorin 8 bërthamësh Apple M1 i cili kombinohet me 16GB RAM memorie të llojit DDR4, ekranin me madhësi 13.3'', kualitet WQXGA dhe rezolucion prej 2560 x 1600 piksela. Pos kësaj, laptopi mban 256GB SSD për ruajtjen e të dhënave, mban një mori portesh USB për lidhje me pajisje të tjera periferike, DisplayPort, Thunderbolt si dhe funksionon me sistemin operativ Apple Mac OS Big Sur.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit:
13.3
Drive optik:
Jo
EAN:
4206304024502310
Frekuenca e memories MHz:
3 733
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
304.1
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
18
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
Apple 7-core
Kodi:
Z1270003L
Lansuar:
20. 11. 2020
Lartësia mm:
16.1
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
Retina
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
Integruar
Lloji i memories:
LPDDR4X (në pllakë)
Lloji i procesorit:
Apple
Mbështet DisplayPort:
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
M1
Ndriçimi cdm2:
400
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 2:
2
Pa taste numerike:
Përmbajtja e pakos:
Karikues (USB-C), laptop
Pesha kg:
1.29
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit:
2560 x 1600 (WQXGA)
Sistemi operativ:
Apple Mac OS Big Sur
Slot për memorie:
Nuk ka
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:
Thunderbolt:
Trashësia mm:
212,4
Verzioni i Bluetooth:
V5.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE