Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Laptop Apple MacBook Pro 16 Touch Bar, 16", Core i7, 16GB RAM, 512GB SSD, i argjendtë

Kodi i produktit:
275355
Bluetooth:
V5.0
Lloji i hard diskut:
SSD
Thunderbolt:
Tastier me ndriçim:
Sistemi operativ:
Apple Mac OS

Si të porosisim në Gjirafa50?

355,600 Lekë
Ju kurseni : 27,597 Lekë  (8%)
328,003 Lekë * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

Ky model bazohet në një procesor 6-bërthamësh Intel Core i7. Ky procesor funksionon me 2.6 GHz me teknologjinë TurboBoost për të rritur frekuencën deri në 4.5 GHz dhe plotësohet me 16 GB memorie DDR4 (në bord). Përmban ekranin retinal 16" me rezolucion prej 3072 × 1920 pikselë. Poashtu përmban kartelën AMD Radeon Pro 5300M me 4 GB të llojit GDDR6.

Të gjitha të dhënat e përdoruesit mund të ruhen në një hard disk 512 GB SSD. Posedon edhe Wi-Fi ac dhe Bluetooth 5.0, 4 konektorë Thunderbolt 3 / USB-C 3.1 / 3.2 dhe një slot 3,5 mm për kufje stereo. Tastiera plotësohet nga një Touch Bar inovativ me një sensor të integruar Touch ID. Një kamerë e dobishme 720p FaceTime HD është gjithashtu e integruar. Laptopi përdorë macOS si sistem operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
V5.0
Diagonalja e ekranit:
16
Drive optik:
Jo
EAN:
190199369061
Frekuenca e memories MHz:
2666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
357,9
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
11
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
4096
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
AMD Radeon Pro 5300M
Kodi:
MVVL2CZA
Lansuar:
15. 11. 2019
Lartësia mm:
16.2
Lexues i shenjave të gishtërinjëve :
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
LPDDR4 (në pllakë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Memorie e brendshme GB:
512
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 2::
4
Pa taste numerike:
Pesha kg:
2
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit:
3072 x 1920
Sipërfaqja e ekranit:
E shkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Apple Mac OS
Tastier me ndriçim:
Thunderbolt:
Trashësia mm:
245,9

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE