Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Laptop ASUS ExpertBook P1 P1511CJA, 15.6 ", Intel Core i5, 8GB DDR4 RAM, 256GB SSD, Intel UHD Graphics, i hirtë

Kodi i produktit:
312538
Bateri:
2-clánková, 37Wh
Raporti i shikimit:
16: 9
Ngjyra:
Gri
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

94,810 Lekë
Ju kurseni : 5,689 Lekë  (6%)
89,121 Lekë * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Projektuar për biznesin tuaj, ASUS ExpertBook P1 (P1511CJA) është një zgjidhje e përballueshme që ofron vlera të mëdha. Ai sjell besueshmëri dhe menaxhim të lehtë të nivelit të korporatave për bizneset e vogla dhe të mesme me një buxhet të kufizuar. Ai bën përshtypje jo vetëm me pamjen e tij profesionale, por edhe me performancën e tij të ekuilibruar për punën e përditshme. Në këtë rast, ASUS ExpertBook P1 (P1511CJA) përdor një procesor 4-bërthamor Intel Core i5-1035G1, i cili ka teknologji HyperThreading për shumëfishim më të qetë me aftësinë për të përpunuar deri në 2 procese njëkohësisht në një bërthamë. Është një procesor me një frekuencë bazë funksionimi prej 1 GHz me mundësinë e rritjes deri në 3.6 GHz në modalitetin turbo. Procesori plotësohet më tej me 8 GB memorie operative DDR4 (4 GB në pllakë / 4 GB slot). Ekrani 15.6 "Full HD (1920 x 1080 piksel, 200 fije, NTSC: 45%) sigurohet nga një kartë grafike Intel UHD Graphics. Një hard disk 256 GB SSD M.2 PCIe NVMe është gati për të dhënat e përdoruesit (mundësia për të instaluar HDD). Për më tepër, laptopi është i pajisur me një numër ndërfaqesh, duke përfshirë wireless Wi-Fi ac dhe Bluetooth 4.1, porte USB (2x 2.0, 1x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, 1x Type-C 3.1 / 3.2 Gen 1), kamera, HDMI, lidhës audio i kombinuar dhe lexues i kartës së memories. Shasia është bërë prej plastike të qëndrueshme. Laptopi mundësohet nga bateria 37 Wh dhe vjen me sistemin operativ Windows 10 Pro.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
2-clánková, 37Wh
Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Není
EAN:
4711081079224
Fuqia maksimale e burimit të energjisë [W]:
45
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Ice Lake - gjenerata e 10-të
Gjerësia mm:
360,2
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics
Kodi:
P1511CJA-EJ565R
Lansuar:
12. 3. 2021
Lartësia mm:
19.9
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i kartës grafike:
Integruar
Lloji i memories:
LPDDR4 (në bord)
Memorie e brendshme GB:
256
Ndriçimi cdm2:
200
Ngjyra:
Gri
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
1
Pesha kg:
1.8
Prodhuesi:
ASUS
Raporti i shikimit:
16: 9
Renditjashfaqja:
CZ
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Shtrirja e ngjyrave:
NTSC 45%
Sipërfaqja e ekranit:
Antireflexní
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastierë numerike:
Trashësia mm:
234,9
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Verzioni i Bluetooth:
V4.1
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE