Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Laptop Lenovo ThinkBook 13s-IML, 13.3'', Intel Core i5, 8GB RAM, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, i hirtë

Kodi i produktit:
283129
Bluetooth:
V5.0
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 2:
1
Mbështet DisplayPort:
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
512

Si të porosisim në Gjirafa50?

120,960 Lekë
Ju kurseni : 5,117 Lekë  (4%)
115,843 Lekë * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Lenovo ThinkBook 13s-IML është dizajnuar që të përshtatet për të gjitha kërkesat tuaja specifike. Laptopi mban performancë të lartë, karakteristika shumë praktike dhe është më i lehtë dhe më i hollë sesa paraardhësit e tij. Punoni me efiçiencë dhe argëtohuni maksimalisht me këtë seri të laptopëve. Aksesori vjen i pajisur me procesorin 4 bërthamësh Intel Core i5-10210U i cili kombinohet me 8GB RAM memorie të llojit DDR4, ekranin me madhësi 13.3", kualitet Full HD dhe rezolucion prej 1920 x 1080 piksela si dhe kartelën grafike Intel UHD Graphics për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe performancë të shpejtë kompjuterike. Pos kësaj, laptopi mban 512GB SSD për ruajtjen e të dhënave, mban një mori portesh USB për lidhje me pajisje të tjera periferike, është pajisur me kamerë praktike HD, lexues të gishtërinjëve dhe lexues të kartelave të memories, mban portet HDMI dhe audio jack si dhe funksionon me sistemin operativ Windows 10 Pro.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
V5.0
Diagonalja e ekranit:
13.3
Drive optik:
Jo
EAN:
1936387507278
Frekuenca e memories MHz:
2666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Comet Lake - gjenerata e 10-të
Gjerësia mm:
307,6
HDMI:
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
11
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics
Kodi:
20RR0005CK
Lansuar:
17. 3. 2020
Lartësia mm:
15.9
Lexues i shenjave të gishtërinjëve :
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës së videos:
Integruar
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Mbështet DisplayPort:
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
10210U(1.6/4.2GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Hirtë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 2:
1
Pa taste numerike:
Pesha kg:
1,32
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Slot për memorie:
1 (0 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Trashësia mm:
216,4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE