Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Laptop Lenovo Yoga Slim 7 Pro 14ITL5, 14", Intel Core i5, 8GB RAM, 512GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, i hirtë

Kodi i produktit:
314753
Bateri:
4-clánková, 61Wh
Renditjashfaqja:
CZ
Ndriçimi cdm2:
300
Ngjyra:
Gri
Numri i altoparlantëve:
2x2 W

Si të porosisim në Gjirafa50?

128,530 Lekë
Ju kurseni : 7,712 Lekë  (6%)
120,818 Lekë * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
4-clánková, 61Wh
Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e ekranit:
14
Drive optik:
Není
EAN:
1953489783096
Frekuenca e memories MHz:
4266
Frekuencë Hz:
60
Fuqia maksimale e burimit të energjisë [W]:
95
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Tiger Lake - gjenerata e 11-të
Gjerësia mm:
312,4
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
19
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
Intel Iris Xe Graphics
Kodi:
82FX0034CK
Lansuar:
7. 4. 2021
Lartësia mm:
16.9
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i kartës grafike:
Integruar
Lloji i memories:
LPDDR4X (na desce)
Mbështet DisplayPort:
Mbështet Power Delivery:
Memoria maksimale GB:
8
Memorie e brendshme GB:
512
Ndriçimi cdm2:
300
Ngjyra:
Gri
Numri i altoparlantëve:
2x2 W
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
1
Pa taste numerike:
Pesha kg:
1.35
Prodhuesi:
Lenovo
Raporti i shikimit:
16:10
Renditjashfaqja:
CZ
Rezolucioni i ekranit:
2240 x 1400 (2K)
Shtrirja e ngjyrave:
SRGB 100%
Sipërfaqja e ekranit:
Antireflexní
Sistem audio:
Harman
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:
Thunderbolt 4:
TPM:
Trashësia mm:
221,4
Ueb kamerë:
Verzioni i Bluetooth:
V5.1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE