Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Laptop Apple MacBook Air 13, 13.3'', Intel Core i3, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel Iris Plus Graphics, argjendtë(2020)

Kodi i produktit:
283396
Bluetooth:
V5.0
Numri i porteve USB-Cs 3.1/3.2 Gen 2:
2
Materiali:
Alumin
Mbështet DisplayPort:
Mbështet Power Delivery:

Si të porosisim në Gjirafa50?

161,560 Lekë
Ju kurseni : 14,092 Lekë  (9%)
147,468 Lekë * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

Apple MacBook Air 13 është dizajnuar që të përshtatet për të gjitha kërkesat tuaja specifike. Laptopi mban performancë të lartë, karakteristika shumë praktike dhe është më i lehtë dhe më i hollë sesa paraardhësit e tij. Punoni me efiçiencë dhe argëtohuni maksimalisht me këtë seri të laptopëve.

Vjen i pajisur me procesorin Intel Core i3 që operon në frekuencë 1.1 GHz deri 3.2 GHz, dhe i cili kombinohet me 8GB RAM memorie të llojit DDR4, ekranin me madhësi 13.3", kualitet WQXGA dhe rezolucion prej 2560 x 1600 piksela si dhe kartelën grafike Intel Iris Plus Graphics për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe performancë të shpejtë kompjuterike.

Pos kësaj, laptopi mban 256GB SSD për ruajtjen e të dhënave, mban një mori portesh USB për lidhje me pajisje të tjera periferike, është pajisur me kamerë praktike HD, lexues të shenjave të gishtërinjëve dhe lexues të kartelave të memories, mban portet HDMI dhe audio jack si dhe funksionon me sistemin operativ Apple Mac OS.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
V5.0
Diagonalja e ekranit:
13.3
Drive optik:
Jo
EAN:
190199255876
Frekuenca e memories MHz:
3 733
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
304.1
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
12
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
Intel Iris Plus Graphics
Kodi:
MWTK2CZ/A
Lansuar:
20. 3. 2020
Lartësia mm:
16.1
Lexues i shenjave të gishtërinjëve :
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës së videos:
Integruar
Lloji i memories:
LPDDR4 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Lloji i SSD:
Flash (në pllakë amë)
Materiali:
Alumin
Mbështet DisplayPort:
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
256
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-Cs 3.1/3.2 Gen 2:
2
Pa taste numerike:
Pesha kg:
1.29
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit:
2560 x 1600 (WQXGA)
Sistemi operativ:
Apple Mac OS
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Thunderbolt:
Trashësia mm:
212,4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE