Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Laptop ASUS ZenBook 15 UX534FT, 15.6", Core i7, 16GB RAM, 512GB SSD, i kaltër

Kodi i produktit:
267240
Bateri:
8-qelizore, 71Wh
Pesha kg:
1.67
Modeli i procesorit:
8565U(1.8/4.6GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Kaltër
Numri i hard disqeve :
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

187,400 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

Laptop me performancë të lartë e dizajn elegant, i cili do t'i plotësoj të gjitha nevojat tuaja. Vjen i pajisur me procesorin Intel Core i7-8565U, që funksionon në frekuencat 1.8 GHz dhe 4.6 GHz, si dhe është i plotësuar me memorie RAM me kapacitet 16 GB DDR4. Poashtu ka edhe diskun SSD me kapacitet 512GB M.2 PCIe NVMe për ruajtjen e të dhënave.

Imazhet shfaqen përsosmërisht në ekranin 15.6" IPS Full HD, kombinuar me kartelën grafike NVIDIA GeForce GTX 1650 Max-Q. Ofron poashtu lidhje me Wifi, Bluetooth 5.0, ka disa porte 1x USB 3.1 / 3.2 Gen 2, 1x USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, port për HDMI, konektor audio, zërim SonicMaster dhe tastierë me ndriçim. Furnizohet me energji nga një bateri 71Wh. Produkti vjen me sistem operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
8-qelizore, 71Wh
Bluetooth:
V5.0
Drive optik:
Jo
EAN:
192876390566
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Whiskey Lake -gjenerata e 8-të
Gjerësia mm:
354
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
4096
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1650
Kodi:
UX534FT-A9002T
Lansuar:
15. 8. 2019
Lartësia mm:
18,9
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
LPDDR3 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
8565U(1.8/4.6GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Kaltër
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 3.0/3.1/3.2 Gen 1:
1
Numri i porteve USB-A 3.1/3.2 Gen 2:
1
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 2:
1
Pesha kg:
1.67
Prodhuesi:
ASUS
Sipërfaqja e ekranit:
E shkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Slot për memorie:
Nuk ka
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastierë numerike:
Trashësia mm:
220
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Laptop ASUS ZenBook 15 UX534FT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE