Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Laptop HP 240 G7, Intel Celeron N4000, 14" HD, 4GB DDR4, 128GB SSD, Intel UHD Graphics 600, i zi

Kodi i produktit:
254545
Bateri:
3-qelizorësh, 41Wh
Pesha [kg]:
1,52
Lloji i SSD:
M.2 SATA (slot)
Modeli i procesorit:
N4000(1.1/2.6GHz 2 bërthama / 2 threads)
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

42,760 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Laptopi HP vjen me dizajn unik dhe me përformancé dhe teknologjinë më të fundit. Baza e këtij laptopi është procesori 2 bërthamësh Intel Celeron N4000 i cili funksionon me frekuencë 1.1 Ghz dhe 2.6 GHz dhe plotësohet me 4 GB memorie DDR4 (1modul / 2 slote). Të dhënat tuaja ruhen në diskun SSD me kapacitet 128 GB si dhe vjen me ekranin me madhësi 14" SVA HD me rezolucion 1366x768 piksela të kombinuar me kartën grafike Intel UHD Graphics për t'ju sjellur imazhe të bukura, të detajizuara dhe përformancë të lartë kompjuterike. Për lidhjen e pajisjeve periferike ekzistojnë portet 3x USB(1x 2.0, 2x 3.0 / 3.1 Gen 1). Gjithashtu, produkti është i pajisur me Bluetooth 4.2, WiFi ac, HDMI, lexues të kartave të memories, kamerë të integruar HD, lidhës i kombinuar për kufje / mikrofon dhe altoparlantë stereo. Mundësohet nga një bateri 41 Wh. Laptopi vjen me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
3-qelizorësh, 41Wh
Bluetooth:
V4.2
Diagonalja e ekranit ["]:
14
Drive optik:
Jo
EAN:
193808428630
Frekuenca e memories [MHz]:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Gemini Lake - gjenerata e 6-të
Gjerësia [mm]:
335
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kapaciteti i SSD-së [GB]:
128
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics 600
Kodi:
6HL03EA
Lansuar:
19. 2. 2019
Lartësia [mm]:
19.9
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
SVA
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Celeron
Lloji i SSD:
M.2 SATA (slot)
Modeli i procesorit:
N4000(1.1/2.6GHz 2 bërthama / 2 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Pesha [kg]:
1,52
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni i ekranit:
1366 x 768 (HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (1 i disponueshëm)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
TPM:
Trashësia [mm]:
234

Bashkangjitja Laptop HP 240 G7 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE