Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Laptop HP 250 G7, 15.6 ", Intel Core i5, 8GB RAM DDR4, 256GB SSD, Intel UHD Graphics, i argjendtë

Kodi i produktit:
294968
Bateri:
3-clánková, 41Wh
Pesha kg:
1.78
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Materiali:
Plastik
Modeli i procesorit:
1035G1(1/3.6GHz 4 bërthama / 8 threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

97,940 Lekë
Ju kurseni : 6,440 Lekë  (7%)
91,500 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
7% Zbritje
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Gjenerata e 7-të e laptopëve HP 250 jep një zgjidhje të përballueshme për biznes, ndërmarrje dhe përdorim shtëpiak. Përdoruesit vlerësojnë HP 250 Notebook PC për besueshmërinë dhe optimizimin e tij për punën në lëvizje. Është një shoqërues praktik për punën e përditshme. Ju mund të jeni i sigurt se laptopi HP 250 G7 mund të trajtojë të gjitha detyrat tuaja të përditshme. Baza e këtij laptopi HP 250 G7 është një procesor 4-core Intel Core i5-1035G1, i cili ka teknologji HyperThreading për multitaskimng më të qetë me aftësinë për të përpunuar deri në 2 procese njëkohësisht në një bazë dhe funksionon me një frekuencë prej 1GHz ose më shumë në 3.6 GHz në modalitetin TurboBoost. Procesori plotësohet me 8 GB memorje operative DDR4 (1 modul / 2 slote). Të dhënat për ekranin 15.6 "Full HD (1920 x 1080 piksele, 220 nits, 45% NTSC) përpunohen nga Intel UHD Graphics. Një hard disk 256 GB SSD M.2 PCIe NVMe është i destinuar për të dhënat e përdoruesit, dhe një disk optik DVD ± RW është gjithashtu i pranishëm. Ju lidheni me një rrjet kompjuterik duke përdorur një lidhje kabllore Gigabit Ethernet ose wireless WiFi ac dhe Bluetooth 4.2. Ju gjithashtu keni tre lidhës USB (1x 2.0, 2x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1), HDMI, një lidhës të kombinuar audio kufje / mikrofoni një lexues të kartës së memories, altoparlantë stereo dhe një kamerë praktike HD e integruar. Shasia është prej plastike të ngurtësuar dhe është mundësuar nga një bateri 41 Wh. Laptopi vjen me sistemin operativ Windows 10 Pro.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
3-clánková, 41Wh
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
DVD
EAN:
195122624811
Frekuenca e memories MHz:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Ice Lake - gjenerata e 10-të
Gjerësia mm:
376
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics
Kodi:
14Z92EA
Lansuar:
12. 8. 2020
Lartësia mm:
22.5
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
SVA
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
Integruar
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Materiali:
Plastik
Modeli i procesorit:
1035G1(1/3.6GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Përmbajtja e pakos:
Adapter, laptop
Pesha kg:
1.78
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastierë numerike:
TPM:
Trashësia mm:
246
Verzioni i Bluetooth:
V5.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE