Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Laptop HP 250 G7, Intel Core i5, 8GB RAM DDR4, 256GB SSD, 15.6 "Full HD, i argjendtë

Kodi i produktit:
254560
Bateri:
3-qelizore, 41Wh
Prodhuesi:
HP
Modeli i procesorit:
8265U(1.6/3.9GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i hard disqeve :

Si të porosisim në Gjirafa50?

74,940 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera e këtij laptopi tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë rradhitjen e tyre.

Gjenerata e 7-të e laptopëve HP sjell zgjidhje me kosto efektive për përdorim në biznes, korporatë dhe shtëpi. Ky laptop është një shoqërues praktik për punën e përditshme.

Performancë optimale me një çmim të volitshëm

Me teknologjinë e avancuar, gjithmonë do të keni performancë të mjaftueshme që sjell procesorë të avancuar Intel Core, Pentium dhe Celeron, kapacitet të mjaftueshëm të memories dhe dhe grafikë të integruar ose një kartë grafike të veçantë. HP 250 G7 poashtu ofron një zgjedhje të konfigurimit të ruajtjes për optimale. Zgjidhni nga një sërë opsionesh të shpejta SSD, memorie Intel Optane, ose HDDs me kapacitet të lartë.

I përshtatshëm si një laptop biznesi

Ky laptop përfshin mbështetjen për karakteristikat moderne të sigurisë me të dhëna të thjeshta, mjete dhe shërbime të menaxhimit të sigurisë. Me Windows 10, ju merrni të gjitha karakteristikat e sistemit që maksimizoni produktivitetin dhe aftësitë e menaxhimit për biznesin tuaj dhe ju mbrojnë nga kërcënimet e sigurisë të sotme.

Veçoritë kryesore

Baza e këtij laptopi HP 250 G7 është procesori i5-8265U 4-bërthamësh, që përmban teknologjinë HyperThreading me aftësinë për të përpunuar deri në dy procese njëkohësisht dhe që operon në 1.6 GHz ose deri në 3.9 GHz TurboBoost. Procesori plotësohet me 8 GB memorie DDR4 (1 modul). Të dhënat për ekranin 15.6 "SVA Full HD me rezolucion 1920 x 1080 piksel kanë grafikë Intel UHD Graphics, hard disk 256 GB SSD M.2, poashtu është e pranishme një makinë optike DVD ± RW, Gigabit Ethernet ose wireless WiFi ac dhe Bluetooth 4.2. Ju gjithashtu keni tre konektorë USB (1x 2.0, 2x 3.0 / 3.1 Gen 1), HDMI, kufje dhe mikrofon të kombinuar, lexues të kartës së memories, altoparlantë, dhe një kamerë praktike. Fuqia e baterisë është 41 Wh dhe ky laptop vjen me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
3-qelizore, 41Wh
Bluetooth:
V4.2
Diagonalja e ekranit ["]:
15.6
Drive optik:
DVD
EAN:
193808340840
Frekuenca e memories [MHz]:
2133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Whiskey Lake -gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
376
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kapaciteti i SSD-së [GB]:
256
Kartë grafike:
Intel HD Graphics 620
Kodi:
6BP25EA
Lansuar:
19. 2. 2019
Lartësia [mm]:
22.5
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
SVA
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Modeli i procesorit:
8265U(1.6/3.9GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i hard disqeve :
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Pesha [kg]:
1.78
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
1 (0 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastierë numerike:
TPM:
Trashësia [mm]:
246

Bashkangjitja Laptop HP 250 G7 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE