Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Laptop HP ProBook 445 G7, 14'', AMD Ryzen 5, 8GB RAM, 512GB SSD, AMD Radeon Vega 6, argjendë

Kodi i produktit:
288254
Bateri:
3-qelizore, 45Wh
Pesha kg:
1.6
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
4500U(2.3/4GHz 6-bërthama/6-threads)
Ngjyra:
Argjendtë

Si të porosisim në Gjirafa50?

96,160 Lekë
Ju kurseni : 16,170 Lekë  (17%)
79,990 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
17% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Përditësimi falas në Windows 11 në momentin që bëhet i disponueshëm: plani i azhurnimit është ende në përfundim dhe pritet të fillojë në fund të vitit 2021 dhe të vazhdojë deri në vitin 2022. Koha specifike e përditësimit do të ndryshojë nga pajisja në pajisje.

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. HP ProBook 445 G7 është dizajnuar që të përshtatet për të gjitha kërkesat tuaja specifike. Laptopi mban performancë të lartë, karakteristika shumë praktike dhe është më i lehtë dhe më i hollë sesa paraardhësit e tij. Punoni me efiçiencë dhe argëtohuni maksimalisht me këtë seri të laptopëve. Vjen i pajisur me procesorin 6 bërthamësh AMD Ryzen 5-4500U i cili kombinohet me 8GB RAM memorie të llojit DDR4, ekranin me madhësi 14", kualitet Full HD dhe rezolucion prej 1920 x 1080 piksela si dhe kartelën grafike AMD Radeon Vega 6 për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe performancë të shpejtë kompjuterike. Pos kësaj, laptopi mban 512GB SSD për ruajtjen e të dhënave, mban një mori portesh USB për lidhje me pajisje të tjera periferike, është pajisur me kamerë praktike HD, HDMI dhe audio jack si dhe funksionon me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
3-qelizore, 45Wh
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
14
Drive optik:
Jo
EAN:
194850888410
Frekuenca e memories MHz:
3200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Renoir
Gjerësia mm:
324,2
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
AMD Radeon Vega 6
Kodi:
12X16EA
Lansuar:
20. 5. 2020
Lartësia mm:
18
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
Integruar
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
AMD Ryzen 5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Materiali:
Metal, plastikë
Mbështet DisplayPort:
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
4500U(2.3/4GHz 6-bërthama/6-threads)
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 2:
1
Pa taste numerike:
Përmbajtja e pakos:
Adapter, laptop
Pesha kg:
1.6
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (1 i lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:
Tastierë rezistente ndaj ujit:
TPM:
Trashësia mm:
237,7
Verzioni i Bluetooth:
V5.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE