Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Laptop Lenovo IdeaPad 5 14ITL05, 14 ", Intel Core i7, 16GB RAM LPDDR4, 512GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, i hirtë

Kodi i produktit:
312846
Bateri:
3-clánková, 56,5Wh
Pesha kg:
1.38
Memoria maksimale GB:
16
Memorie e brendshme GB:
512
Ndriçimi cdm2:
300

Si të porosisim në Gjirafa50?

112,390 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Përditësimi falas në Windows 11 në momentin që bëhet i disponueshëm: plani i azhurnimit është ende në përfundim dhe pritet të fillojë në fund të vitit 2021 dhe të vazhdojë deri në vitin 2022. Koha specifike e përditësimit do të ndryshojë nga pajisja në pajisje.

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Ky laptop është i pajisur me karakteristika të shkëlqyeshme. Ai mundësohet nga një procesor 4- core Intel Core i7 1165G7 që funksionon me një frekuencë 2.8 GHz deri në 4.7 GHz. Procesori plotësohet me 16 GB RAM LPDDR4 (në pllakë). Hard disku 512 GB SSD M.2 PCIe NVMe shërben për të dhënat. Disku optik mungon. Të dhënat e figurës për ekranin 14 " me rezolucion Full HD prej 1920 x 1080 piksel janë siguruar nga kartela grafike Intel Iris Xe Graphics. Prej ndërfaqeve laptopi ka HDMI, mbështetje DisplayPort, mbështetje Power Delivery, 1 port USB 3.1 / 3.2 Gen 2 Type-C dhe 2 porte USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 Type-A. Laptopi mbështet standardet Wi-Fi a / b / g / n / ac / ax dhe Bluetooth 5.1. Lloji i kartës së rrjetit WLAN. Ndër karakteristikat e tjera laptopi ka një tastierë me ndriçim, pa taste numerike dhe ka lexues të gjurmëve të gishtërinjëve. Tastet e tastierës kanë paraqitje CZ. Poashtu laptopi ka 2 altoparlantë 2 W. Fuqia maksimale e furnizimit me energji 95 W dhe jetëgjatësia maksimale e baterisë 11 orë. Laptopi mundësohet nga bateria 3-cell 56.5 Wh dhe vjen me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
3-clánková, 56,5Wh
Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e ekranit:
14
Drive optik:
Není
EAN:
195477784598
Frekuenca e memories MHz:
3200
Fuqia maksimale e burimit të energjisë [W]:
95
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Tiger Lake - gjenerata e 11-të
Gjerësia mm:
321,57
HDMI:
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
11mm
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
Intel Iris Xe Graphics
Kodi:
82FE00HMCK
Lansuar:
15. 3. 2021
Lartësia mm:
19.1
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i kartës grafike:
Integruar
Lloji i memories:
LPDDR4 (në bord)
Mbështet DisplayPort:
Mbështet Power Delivery:
Memoria maksimale GB:
16
Memorie e brendshme GB:
512
Ndriçimi cdm2:
300
Ngjyra:
Gri
Numri i altoparlantëve:
2x2 W
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Pa taste numerike:
Pesha kg:
1.38
Prodhuesi:
Lenovo
Raporti i shikimit:
16: 9
Renditjashfaqja:
CZ
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Shtrirja e ngjyrave:
NTSC 45%
Sipërfaqja e ekranit:
Antireflexní
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:
TPM:
Trashësia mm:
211,59
Verzioni i Bluetooth:
V5.1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE