Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Laptop Lenovo V15-IIL, 15.6" Full HD, Intel Core i5, 8GB DDR4 RAM, 256GB SSD, Intel UHD Graphics, i hirtë

Kodi i produktit:
289004
Besueshmëria:
100 %
Pesha kg:
1.85
Materiali:
Plastik
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
1035G1(1/3.6GHz 4 bërthama / 8 threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

96,240 Lekë
Ju kurseni : 8,794 Lekë  (9%)
87,446 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
9% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Laptopët e serisë Lenovo V15 janë një zgjidhje lehtësisht e rregullueshme për përdorim biznesi dhe mund të përdoren gjithashtu në shtëpi. Ata janë të sigurt, të besueshëm dhe ju lejojnë të punoni në mënyrë produktive. Përparësitë e serisë janë gama e gjerë e opsioneve të konfigurimit të disponueshme në një numër variantesh, duke përfshirë pajisje me fuqi të lartë informatike, një sistem fleksibël me dy ruajtje, ose një laptop të përballueshëm për punë të përditshme dhe argëtuese. Paneli i madh i prekjes dhe tastiera ergonomike ju japin një komoditet të paparë kur punoni në laptopin tuaj për periudha të gjata kohe. Integrimi i ndërfaqes USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 mund të merret si i mirëqenë, dhe ka gjithashtu teknologji për lidhje wireless WiFi dhe Bluetooth dhe ndërfaqe HDMI për lidhjen e një pajisje të ekranit të jashtëm. Modelet me firmware TPM 2.0 janë gjithashtu në dispozicion për të siguruar të dhënat tuaja të vlefshme. Adhuruesit e filmit gjithashtu do të pëlqejnë të dëgjojnë altoparlantët stereo me teknologjinë Dolby Audio, e cila rrit dialogët, jep tinguj të detajuar dhe maksimizon nivelin e vëllimit të laptopit tuaj. Paraqitja e zërit është gjithashtu e qartë dhe e kuptueshme edhe në rastin e komunikimit VOIP, video-konferencave dhe lojërave. Ky model i laptopit Lenovo V15-IIL është i pajisur me procesor 4-bërthamor Intel Core i5-1035G1, i cili ka teknologji HyperThreading për shumëfishim më të butë me aftësinë për të trajtuar deri në 2 procese njëkohësisht në një bërthamë të vetme. Procesori funksionon me një frekuencë prej 1 GHz, ose deri në 3.6 GHz në modalitetin TurboBoost, dhe plotësohet me 8 GB memorie RAM të llojit DDR4 (4 GB në pllakë / 4 GB slot). Pamjet në ekranin 15.6 " me rezolucion Full HD prej 1920 x 1080 px, sigurohen nga një kartelë grafike Intel UHD Graphics. Një hard disk 256 GB SSD M.2 PCIe NVMe është i destinuar për të dhënat e përdoruesve. Prej ndërfaqeve keni wireless WiFi ac dhe Bluetooth 4.2, HDMI, 2x USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 dhe USB 2.0. Së fundmi, por jo më pak të rëndësishme, duhet të përmenden kamera e integruar, lexuesi i kartave të memories dhe lidhësi i kombinuar audio. Shasia është bërë prej PC / ABS dhe është mundësuar nga një bateri 35 Wh. Laptopi vjen me sistemin operativ Windows 10 Pro.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
195042164015
Frekuenca e memories MHz:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Ice Lake - gjenerata e 10-të
Gjerësia mm:
362,2
HDMI:
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
6
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics 620
Kodi:
82C500KACK
Lansuar:
30. 5. 2020
Lartësia mm:
19.9
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
TN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
Integruar
Lloji i memories:
LPDDR4 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Materiali:
Plastik
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
1035G1(1/3.6GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Hirtë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Përmbajtja e pakos:
Adapter, laptop
Pesha kg:
1.85
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Slot për memorie:
1 (0 volných)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastierë numerike:
TPM:
Trashësia mm:
251,5
Verzioni i Bluetooth:
V4.2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE