Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Laptop Lenovo Yoga 9-14ITL5, 14'', Intel Core i7, 16GB RAM, 1TB SSD, Intel Iris Xe Graphics, i zi

Kodi i produktit:
306205
Bateri:
4-clánková, 60Wh
Pesha kg:
1,44
Memorie e brendshme GB:
1 000
Modeli i procesorit:
1185G7(3/4.8GHz 4jádra/8vláken)
Ndriçimi cdm2:
400

Si të porosisim në Gjirafa50?

248,800 Lekë
Ju kurseni : 18,918 Lekë  (8%)
229,882 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
8% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Lenovo Yoga 9-14ITL5 është dizajnuar që të përshtatet për të gjitha kërkesat tuaja specifike. Laptopi mban performancë të lartë, karakteristika shumë praktike dhe është më i lehtë dhe më i hollë sesa paraardhësit e tij. Punoni me efiçiencë dhe argëtohuni maksimalisht me këtë seri të laptopëve. Vjen i pajisur me procesorin 4 bërthamësh Intel Core i7-1185G7 i cili kombinohet me 16GB RAM memorie të llojit DDR4, ekranin me madhësi 15.6'', kualitet 4K UHD dhe rezolucion prej 3840 x 2160 piksela si dhe kartelën grafike Intel Iris Xe Graphics për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe performancë të shpejtë kompjuterike. Pos kësaj, laptopi mban 1TB SSD për ruajtjen e të dhënave, mban një mori portesh USB për lidhje me pajisje të tjera periferike, DisplayPort, Thunderbolt si dhe funksionon me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
4-clánková, 60Wh
Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e ekranit:
14
Drive optik:
Nuk eshte
EAN:
1953489785694
Frekuenca e memories MHz:
4 266
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Tiger Lake - gjenerata e 11-të
Gjerësia mm:
319,4
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
17
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i SSD-së GB:
1 000
Kartë grafike:
Intel Iris Xe Graphics
Kodi:
82BG0065CK
Lansuar:
4. 12. 2020
Laps i përfshirë:
Ano
Lartësia mm:
16,5
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
Dotykový, IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
Integruar
Lloji i memories:
LPDDR4X (na desce)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Materiali:
Hliník, Kuže
Mbështet DisplayPort:
Mbështet Power Delivery:
Memoria maksimale GB:
16
Memorie e brendshme GB:
1 000
Modeli i procesorit:
1185G7(3/4.8GHz 4jádra/8vláken)
Ndriçimi cdm2:
400
Ngjyra:
Cerná
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.13.2 Gen 2:
1
Numri i porteve USB-C 3.1/3.2 Gen 2:
2
Pa taste numerike:
Përmbajtja e pakos:
Laps, adapter rryme (USB-C), laptop
Pesha kg:
1,44
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
3840 x 2160 (UHD 4K)
Shtrirja e ngjyrave:
NTSC 72%
Sipërfaqja e ekranit:
Lesklý
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
Bez slotu
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:
Thunderbolt:
Ano
TPM:
Trashësia mm:
216,4
Verzioni i Bluetooth:
V5.1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE