Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Laptop MSI PS63 Modern 8M-080CZ, Intel Core i7, 8GB RAM, 512GB SSD, 15.6" Full HD, Intel UHD Graphics 620, i zi

Kodi i produktit:
252602
Bluetooth:
Pesha [kg]:
1.6
Modeli i procesorit:
8565U(1.8/4.6GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Bardhë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
150,980 Lekë
Ju kurseni : 24,550 Lekë  (16%)
126,430 Lekë * Përfshirë TVSH-në
16% Zbritje
Disponueshmëria:
7 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera e këtij laptopi tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë rradhitjen e tyre.

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
4719072621520
Frekuenca e memories [MHz]:
2666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Whiskey Lake -gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
356,8
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics 620
Kodi:
PS63 Modern 8M-080CZ
Lansuar:
22. 1. 2019
Lartësia [mm]:
15.9
Lexues i shenjave të gishtërinjëve: :
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
512
Modeli i procesorit:
8565U(1.8/4.6GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Bardhë
Numri i hard disqeve :
Numri i porteve USB-A 3.0/3.1/3.2 Gen 1:
2
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
1
Pesha [kg]:
1.6
Prodhuesi:
MSI
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Trashësia [mm]:
233,7
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
USB-C:

Bashkangjitja Laptop MSI PS63 Modern 8M-080CZ edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE