Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Powerbank + NAS + Memorie QNAP QG-103N

Kodi i produktit:
206940
EAN:
4712511125771
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
USB 3.0:
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
Slot për kartë memorie:

Si të porosisim në Gjirafa50?

13,710 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

QG-130N është një pajisje multifunksionale me të cilen ju mund të bëni rimbushjen e telefonit tuaj, të ruani çfarëdo të dënash dhe të lidheni me rrjete të ndryshme. Kjo pajisje lidhet me WiFi, ka port Ethernet RJ-45, port USB 3.0 dhe hapësirë për SXDC. Gjithashtu, ka procesorë prej 600 MHz, RAM me 64 MB dhe memorie me 16MB. Dimensionet e kësaj pajisjeje janë 115 x 58.5 x 17.5 mm dhe pesha e tij është 112 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712511125771
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
17,5
Gjerësia [mm]:
58,5
Kapaciteti i HDD-së (total) [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
QG-103N
Lansuar:
7 Shkurt 2017
Lartësia [mm]:
115
Lloji:
Portative
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve Ethernet:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Për tu përdorur në:
Për shtëpi
Përfshirë edhe HDD:
Pesha [g]:
112
Prodhuesi:
QNAP
Slot për kartë memorie:
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
USB 3.0:
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE