Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Server Synology DS216j, 2x1TB

Kodi i produktit:
190549
EAN:
4711174722143
Numri i porteve Ethernet:
1
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu
RAID:
Prodhuesi:
Synology

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
45,120 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri DS216j është i dizajnuar specifikisht për shtëpi. Përbëhet prej procesorit dual-core dhe sistemit hardware encryption, që arrin shpejtësinë e hapjes së fajllit prej 112.75 MB / s dhe 97.6 MB / s për ruajtje. Gjithashtu përbëhet nga coprocesori, që shpejton procesimin dhe përshpejton transmetimin e fotografive, si dhe mundëson konvertimin e audiove në formatin MP3. Posedon dy porte për USB 3.0 dhe një për Gigabit LAN. Ofron shërbimin Cloud, i cili ju mundëson juve sinkronizimin e fajllave dhe ruajtjen e tyre përmes Amazon Cloud Drive, Dropbox, GoogleDrive, Onedrive etj. Posedon slot për insertimin e 2 HDD me kapacitet 1 TB. Dimenzionet e produktit janë 165 x 100 x 225 x 5 mm, me peshë prej 0.88 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711174722143
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
225,5
Gjerësia [mm]:
100
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Kapaciteti i HDD-së (total) [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
DS216j 2T
Lansuar:
7 Maj 2016
Lartësia [mm]:
165
Lloji:
Tavolinë
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, JBOD
Numri i hard disqeve :
2
Numri i porteve Ethernet:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve HDD:
2
Për tu përdorur në:
Për shtëpi
Përfshirë edhe HDD:
Pesha [g]:
880
Prodhuesi:
Synology
RAID:
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu
USB 3.0:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE