Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Server WD My Cloud Mirror, 12 TB

Kodi i produktit:
202721
EAN:
7180378409018
Numri i porteve Ethernet:
1
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com
Prodhuesi:
Western Digital
Pesha [g]:
2 100

Si të porosisim në Gjirafa50?

76,520 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri WD MyCloud Mirror ka dy HDD me kapacitet total prej 12 TB, në të cilët mund të besoni maksimalisht. Falë programit SmartWare Pro mundëson rikthimin e të dhënave të humbura apo të fshira aksidentalisht. Tek përdoruesit e Mac, vlen aplikacioni Apple Time Machine me të njëjtin funksion. Posedon port për USB 3.0. Përkrah këto lloje të sistemeve operative: Windows 10, 8, 7, Mac OS X El Capitan, Yosemite, Mavericks dhe Mountain Lion.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7180378409018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
155
Gjerësia [mm]:
99
Kapaciteti i HDD-së (total) [GB]:
12 000
Kodi i prodhuesit:
WDBWVZ0120JWT-EESN
Lansuar:
22 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
172
Lloji:
Tavolinë
Numri i hard disqeve :
2
Numri i porteve Ethernet:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Për tu përdorur në:
Për shtëpi
Përfshirë edhe HDD:
Pesha [g]:
2 100
Prodhuesi:
Western Digital
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com
USB 3.0:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE