Disk i brendshëm Seagate IronWolf - 1TB

Kodi i produktit:
200401
EAN:
1234123412345
Pesha (g):
415
Trashësia [mm]:
146,9
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Teknologjia:
SATA 6Gb/s

Si të porosisim në Gjirafa50?

9,010 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky hard disk 3.5" mbështetë interface-in SATA III me një vlerë maksimale të xhiros prej 600 MB / s, dhe pjesa e pasme përputhet me SATA 3.0 Gb / s me një SATA 1.5 Gb / s. Ky disk i brendshëm ka një kapacitet prej 1 TB, dhe memorie cache prej 64 MB. Pllakëza rrotullohet me shpejtësi prej 5900 rpm. Shkalla maksimale e qëndrueshme e transferimit të produktit është 180 MB / s. Disku përdorë sensorë special për të zvogëluar vibracionet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
1234123412345
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
101,6
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
ST1000VN002
Lansuar:
12 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
20,1
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme (cache):
64
Operim në 24 x 7:
Pesha (g):
415
Prodhuesi:
Seagate
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
180
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 900
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
180
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
146,9
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Bashkangjitja Disk i brendshëm Seagate IronWolf - 1TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE