Disk i brendshëm WD Red - 2TB

Kodi i produktit:
111718
EAN:
76521112456221
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
WD20EFRX

Si të porosisim në Gjirafa50?

11,660 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hard disqet Western Digital karakterizohen nga kualiteti dhe qëndrueshmëria e lartë. Ato mund të përballojnë operim maksimal 7 ditë në javë / 24 orë në ditë. Seritë e Western Digital, disqet RED janë dizajnuar fillimisht për të përmbushur kërkesat e aplikacioneve të sistemeve NAS. Disqet ofrojnë operim krejtësisht të qetë, harxhim të reduktuar të energjisë deri në 38% në krahasim me hard disqet konvencionale dhe kohë më të lartë në mes të lëshimit (MTBF) deri në 35% në krahasim me disqet e desktop-ëve. Hard disku WD20EFRX është disk me kapacitet prej 2 TB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
76521112456221
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
WD20EFRX
Lansuar:
27 Korrik 2012
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme (cache):
64
Operim në 24 x 7:
Prodhuesi:
Western Digital
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 400
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja Disk i brendshëm WD Red - 2TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE