Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Hard disk Seagate HDD Skyhawk 10 TB

Kodi i produktit:
197473
EAN:
65498484684654684
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
10 000
Kodi i prodhuesit:
ST10000VX0004

Si të porosisim në Gjirafa50?

45,460 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seagate Skyhawk është një disk shumë i shpejtë nga Seagate që është prodhuar për video inçizime dhe sisteme multimediale. Ky model ka madhësi prej 3.5 inç. Seagate Skyhawk pëlqehet nga poseduesit e pajisjeve që mbështesin ndërfaqen SATA III. Disku ka kapacitet prej 10 TB, ndërsa pllaka zhvillon 7.200 RPM në minutë. Modeli është i planifikuar që të shërbejë 24 orë në ditë, 7 ditë në javë. Ndryshe, Seagate është një prodhues i mirënjohur për hard disqe cilësore.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
65498484684654684
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
10 000
Kodi i prodhuesit:
ST10000VX0004
Lansuar:
25 Gusht 2016
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme (cache):
256
Operim në 24 x 7:
Prodhuesi:
Seagate
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
7 200
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Bashkangjitja Hard disk Seagate HDD Skyhawk 10 TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE