HDD Seagate SkyHawk, 1TB

Kodi i produktit:
200394
EAN:
121121121211
Pesha (g):
415
Trashësia [mm]:
146,9
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Teknologjia:
SATA 6Gb/s

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
7,340 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HDD Seagate SkyHawk është e optimizuar për inçizimin e videove dhe sistemeve multimediale. Disku i saj performon me shpejtësi rrokullisjeje prej 7200 rpm.

Përkrah protokolin SATA III që ofron shpejtësi të transferimit të të dhënave prej 3 Gb / s.

Ka kapacitet prej 4 TB. Dimensionet e këtij modeli janë 20.2 x 101.8 x 146.9 mm me peshë prej 415 g.

.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
121121121211
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
101,8
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
ST1000VX005
Lansuar:
12 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
20,2
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme (cache):
64
Operim në 24 x 7:
Pesha (g):
415
Prodhuesi:
Seagate
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
180
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 9007 200
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
180
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
146,9
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Bashkangjitja HDD Seagate SkyHawk edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE