Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

HDD Seagate Skyhawk - 6TB

Kodi i produktit:
200390
EAN:
12221211221
Pesha (g):
705
Trashësia [mm]:
146,9
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Teknologjia:
SATA 6Gb/s

Si të porosisim në Gjirafa50?

25,760 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hard Disk-u i brendshëm Seagate Skyhawk për pajisjet e tipit Seagate me dimensione 3.5 ''. Disku funksionon duke i'u faleminderuar gjeneratës së lidhësve të brendshëm modern SATA III të cilët mundësojnë lidhjen me sistemet e incizimeve DVR dhe NVR. Gjithashtu Disku përshtatet me SATA 3.0 Gb / s me një SATA 1.5 Gb / s. Disku HDD ka sistemin balancues dhe ka sistem mbrojtës kundër dëmtimeve mekanike. Disku ka kapacitet 6 TB, ka madhësi të cache-it 256MB dhe dimensione 3.5 '' dhe 7200RPM / min, disku është i dizajnuar që të punojë në sistemin 24 x 7 x 365 ditë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
12221211221
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
101,8
Kapaciteti [GB]:
6 000
Kodi i prodhuesit:
ST6000VX0023
Lansuar:
12 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
26,1
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme (cache):
256
Operim në 24 x 7:
Pesha (g):
705
Prodhuesi:
Seagate
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
195
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
7 200
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
195
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
146,9
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Bashkangjitja HDD Seagate Skyhawk - 6TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE