Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

HDD Seagate Skyhawk - 8TB

Kodi i produktit:
200389
EAN:
21212112211
Pesha (g):
780
Trashësia [mm]:
146,9
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Teknologjia:
SATA 6Gb/s

Si të porosisim në Gjirafa50?

36,520 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hard Disk-u i brendshëm Seagate Skyhawk për pajisjet e tipit Seagate me dimensione 3.5 ''. Funksionon duke iu faleminderuar gjeneratës së lidhësve të brendshëm modern SATA me 6Gb/s të cilët ia mundësojnë diskut lidhjen e sistemeve të incizimit DVR dhe NVR. Me sistemin e përmirësuar të ruajtjes së dhënave ImagePerfect i cili mundëson ruajtjen e 90% të të dhënave në incizime të kamerave HD. Gjithashtu Disku përshtatet me SATA 3.0 Gb / s me një SATA 1.5 Gb / s. Disku HDD ka sistemin balancues dhe ka sistem mbrojtës kundër dëmtimeve mekanike. Disku ka kapacitet 8 TB, ka madhësi të cache-it 256 MB dhe dimensione 3.5 '' dhe 7200 RPM / min, disku është i dizajnuar që të punojë në sistemin 24 x 7 x 365 ditë.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
21212112211
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
101,8
Kapaciteti [GB]:
8 000
Kodi i prodhuesit:
ST8000VX0022
Lansuar:
12 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
26,1
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme (cache):
256
Operim në 24 x 7:
Pesha (g):
780
Prodhuesi:
Seagate
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
210
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
7 200
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
210
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
146,9
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Bashkangjitja HDD Seagate Skyhawk - 8TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE