Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Hard Disk HDD WD Red (JFCX) 2.5", 1TB

Kodi i produktit:
136358
EAN:
16516516516515120
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
WD10JFCX

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
12,620 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

HDD WD Red (JFCX) karakterizohet me kualitet dhe qëndrueshmëri të lartë. Ato gjithashtu mund të operojnë për 7 ditë deri në 24 orë. Ky HDD fillimisht është dizajnuar për aplikacionet në sistemin NAS. Tipare të këtyre disqeve janë qëndrueshmëria, stabiliteti dhe kohëzgjatja e tyre. Seria e këtyre disqeve ofron operim pa zhurmë dhe e redukton konsumin e energjisë deri në 38% krahasuar me hard drive tradicional. Përmes teknologjive që posedon, ky HDD bën balancimin e shpejtësisë, normës së transferimit dhe deponimit të të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
16516516516515120
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
WD10JFCX
Lansuar:
18 Shtator 2013
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme (cache):
16
Operim në 24 x 7:
Prodhuesi:
Western Digital
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm]: :
5400
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja Hard Disk HDD WD Red (JFCX) 2.5" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE