Memorie RAM ADATA XPG GAMMIX D10 16GB (2x8GB) DDR4 2400

Kodi i produktit:
224076
E dedikuar për:
Për PC
EAN:
4713218460837
Frekuenca operuese [MHz]:
2400
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
13,650 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(7 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ADATA shkon në hap me kohën, duke demonstruar fuqinë dhe formën e veqantë të moduleve ADA XPG GAMMIX D10. Kjo memorie është përmirësuar me teknologjitë e avancuara Intel X299 plus SPD, 10-layer PCD dhe Intel XMP 2.0 të cilat mbështesin një overclocking më të efektshëm. Ofron dy moduleve me kapacitet 8GB secila, frekuencë 2400 MHz dhe CL16 timing. Ftohje e shkëlqyer ofrohet nga një ftohës dhe një shtresë bakri 2oz. Kjo pasije është thjeshtë memorie perfekte për entuziastët e kompjuterëve, lojtarët dhe të gjithë ata që dëshirojnë të rregullojnë performancën e kompjuterit të tyre.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për PC
EAN:
4713218460837
Frekuenca operuese [MHz]:
2400
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Intel Extreme Memory Profile (XMP):
Kodi i prodhuesit:
AX4U240038G16-DBG
Konfigurimi i memories:
2 x 8GB
Lartësia e profilit:
E ulët
Latenca CAS [CL]:
16+
Lloji i memories:
DDR4
Prodhuesi:
ADATA
Voltazhi maksimal [V]:
1.2
Voltazhi operues [V]:
1.2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE