Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj
Foto e Hard disk SSD Kingston Now A400 - 240GB, SATA 3.0
Foto e Hard disk SSD Kingston Now A400 - 240GB, SATA 3.0
Foto e Hard disk SSD Kingston Now A400 - 240GB, SATA 3.0

Hard disk SSD Kingston Now A400 - 240GB, SATA 3.0

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
4,790 Lekë
5,490 Lekë
-13%

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Pagesa të sigurta

Hard disk Kingston Now SSD vjen me madhësi 240GB dhe ofron përdorshmëri deri në 1 milion orë. Përdor platformën SATA 3.0 ( që përshtatet edhe për SATA 2.0). Transmetimi i leximit dhe kopjimit të të dhënave mund të shkoj deri në 500, respektivisht 350 MB / s.Shënim: Garancioni i produktit nuk është i vlefshëm nëse stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Kodi i prodhuesit
SA400S37/240G
EAN
740617261219
Garancioni nga prodhuesi
1 vit
Teknologjia
SATA 6Gb/s
Formati i diskut
2,5
Pesha (g)
41
Gjerësia [mm]
100
Shpejtësia e leximit [MB/s]
500
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]
350
TLC
Po
Kapaciteti i diskut SSD
TLC
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (MTTF)
1
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (TBW)
80
Prodhuesi
Kingston
Ueb-i i prodhuesit
Kingston.com
Kapaciteti [GB]
240
Lloji i hard diskut
Brendshëm
Teknologjia e hard diskut
SSD
Lartësia [mm]
7
Trashësia [mm]
69,9
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Hard disk SSD Kingston Now A400 - 240GB, SATA 3.0
4,790 Lekë
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo