Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj
E shitur
Foto e Laptop ASUS TUF Gaming F15 (2021), 15.6 ", Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650, i zi
Foto e Laptop ASUS TUF Gaming F15 (2021), 15.6 ", Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650, i zi
Foto e Laptop ASUS TUF Gaming F15 (2021), 15.6 ", Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650, i zi
Foto e Laptop ASUS TUF Gaming F15 (2021), 15.6 ", Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650, i zi
Foto e Laptop ASUS TUF Gaming F15 (2021), 15.6 ", Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650, i zi
Foto e Laptop ASUS TUF Gaming F15 (2021), 15.6 ", Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650, i zi
Foto e Laptop ASUS TUF Gaming F15 (2021), 15.6 ", Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650, i zi
Foto e Laptop ASUS TUF Gaming F15 (2021), 15.6 ", Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650, i zi
Foto e Laptop ASUS TUF Gaming F15 (2021), 15.6 ", Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650, i zi
Foto e Laptop ASUS TUF Gaming F15 (2021), 15.6 ", Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650, i zi
Foto e Laptop ASUS TUF Gaming F15 (2021), 15.6 ", Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650, i zi
Foto e Laptop ASUS TUF Gaming F15 (2021), 15.6 ", Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650, i zi
Foto e Laptop ASUS TUF Gaming F15 (2021), 15.6 ", Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650, i zi
Foto e Laptop ASUS TUF Gaming F15 (2021), 15.6 ", Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650, i zi
Foto e Laptop ASUS TUF Gaming F15 (2021), 15.6 ", Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650, i zi
Foto e Laptop ASUS TUF Gaming F15 (2021), 15.6 ", Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650, i zi
Foto e Laptop ASUS TUF Gaming F15 (2021), 15.6 ", Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650, i zi
Foto e Laptop ASUS TUF Gaming F15 (2021), 15.6 ", Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650, i zi
Foto e Laptop ASUS TUF Gaming F15 (2021), 15.6 ", Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650, i zi
Foto e Laptop ASUS TUF Gaming F15 (2021), 15.6 ", Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650, i zi
Foto e Laptop ASUS TUF Gaming F15 (2021), 15.6 ", Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650, i zi
Foto e Laptop ASUS TUF Gaming F15 (2021), 15.6 ", Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650, i zi

Laptop ASUS TUF Gaming F15 (2021), 15.6 ", Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
857.90 €

Përfshirë TVSH-në

Disponueshmëria:
Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Ky laptop është i pajisur me karakteristika të shkëlqyeshme. Ai mundësohet nga një procesor 4 -core Intel Core i5 10300H që funksionon me një frekuencë 2.5 GHz deri në 4.5 GHz. Procesori plotësohet me 16 GB DDR4 SODIMM (slot)). Hard disku 512 GB SSD M.2 PCIe NVMe shërben për të dhënat. Disku optik mungon. Të dhënat e figurës për ekranin 15.6 " IPS me rezolucion 1920 x 1080 (Full HD) piksel janë siguruar nga kartela grafike NVIDIA GeForce GTX 1650. Prej ndërfaqeve përfshin HDMI, mbështetje DisplayPort, RJ-45, 1 port USB 2.0 Type-A, 2 porte USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 Type-A dhe 1 port USB 3.1 / 3.2 Gen 2 Type-C. Poashtu, laptopi mbështet standardet Wi-Fi a / b / g / n / ac / ax dhe Bluetooth v5.1. Lloji i kartës së rrjetit GLAN, WLAN. Ndër karakteristikat e tjera laptopi ka një tastierë me ndriçim dhe me taste numerike. Poashtu, përfshihen 2 altoparlantë 2 W. Bateria ka kapacitet 3-cell, 48Wh. Fuqia maksimale e furnizimit me energji 150 W. Laptopi vjen pa sistem operativ.

Bateri
3-clánková, 48Wh
Diagonalja e ekranit ["]
15.6
Frekuenca e memories [MHz]
3200
Frekuencë [Hz]
144
Fuqia maksimale e furnizimit me energji [W]
150
Garancioni nga prodhuesi
1 vit
Gjenerata e procesorit
Comet Lake - gjenerata e 10-të
HDMI
Po
Kapaciteti i memories [GB]
16
Kapaciteti i SSD-së [GB]
512
Kartë grafike
NVIDIA GeForce GTX 1650
Lartësia [mm]
24.9
Lloj i kartës së rrjetit
GLAN, WLAN
Lloji i hard diskut
SSD
Lloji i kartës grafike
Dedikuar
Lloji i memories
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit
Intel Core i5
Materiali i shasisë
Plastikë
Mbështet DisplayPort
Po
Memoria maksimale [GB]
32
Memorie e brendshme [GB]
512
Ndriçimi [cd/m2]
250
Ne ju rekomandojmë që ta rimerrni produktin në
Asus Czech s.r.o.
Ngjyra
Zezë
Numri i porteve USB-A 3.0/3.1/3.2 Gen 1
2
Pesha [kg]
2.3
Prodhuesi
ASUS
Raporti i shikimit
16: 9
Rezolucioni i ekranit
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45
Po
Shtrirja e ngjyrave
Adobe 47,1%, NTSC 45%, SRGB 62,5%
Sistemi operativ
bez operacního systému
Standardet Wi-Fi
a/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim
Po
Tastierë numerike
Po
TPM 2.0
Po
Trashësia [mm]
256
Ueb kamerë
Po
Ueb-i i prodhuesit
asus.com
USB-C
Po
Vende të lira disku
1x M.2 PCIe (2280)
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Laptop ASUS TUF Gaming F15 (2021), 15.6 ", Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650, i zi
857.90 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo