Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj
E shitur
Foto e Laptop Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6, 15.6 ", AMD Ryzen 5, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3050, i zi
Foto e Laptop Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6, 15.6 ", AMD Ryzen 5, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3050, i zi

Laptop Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6, 15.6 ", AMD Ryzen 5, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3050, i zi

Vlerëso
Kodi:
892.59 €
1,117.31 €
-21%

Përfshirë TVSH-në

Disponueshmëria:
Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Laptopi i lojrave Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6 është projektuar si një makinë e përballueshme që mund të ofrojë një raport të balancuar çmim-performancë për të përmbushur nevojat e lojtarit mesatar. Ai përmban një procesor AMD Ryzen 5000 Series, grafikë të dedikuar NVIDIA GeForce RTX 30 Series dhe një tastierë të përmirësuar të lojërave. Shijoni performancën e përballueshme të lojërave të serisë IdeaPad Gaming 3. Laptopi është i pajisur me 16 GB RAM DDR4 (2x 8 GB, keni gjithsej 2 slote SO-DIMM). Hard disku i shpejtë 512 GB SSD M.2 PCIe NVMe garanton një fillim të shpejtë të sistemit, lojërave dhe aplikacioneve. Laptopi ofron një hapësirë ​​të lirë për një 2.5 "HDD / SSD ose M.2 SSD (mund të përdoret vetëm një opsion), kështu që ju mund të zgjeroni kapacitetin e ruajtjes në të ardhmen. Laptopi është i pajisur me një ekran 15.6 "IPS Full HD (1920 x 1080 piksele) me frekuencë 120 Hz, shkëlqim deri në 250 nit, mbulim i hapësirës së ngjyrave prej 45% NTSC dhe teknologji DC dimmer. Ndërfaqja përfshin WiFi ax, Bluetooth 5.0, HDMI, kamerë HD, 3x USB (2x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 dhe 1x Type -C 3.1 / 3.2 Gen 1), tastierë me ndriçim të pasëm, tingull Nahimic. Sistemi operativ Windows 11 Home.

VR Ready
Po
RJ-45
Po
Typ displeje
IPS
Jas [cd/m2]
250
Druh grafické karty
Dedikuar
Ray-tracing
Po
Typ SSD
M.2 PCIe/NVMe (slot), M.2 PCIe/NVMe (slot)
Podsvícená klávesnice
Po
Hmotnost [kg]
2,25
Záruka
1 vit
Spolehlivost
100 %
HDMI 2.0
Po
TPM 2.0
Po
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Laptop Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6, 15.6 ", AMD Ryzen 5, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3050, i zi
892.59 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo