Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj
Pjesë për serverë

Filterat e produkteve

Filtro sipas çmimit
Filtro sipas çmimit
Filtro sipas cilësive
Filtro sipas prodhuesit
Të gjithë produktet

-7%
Bateri zëvendësuese Avacom për RBC124 (2copë)
72.76 € 77.62 €
Përfshirë TVSH
Kasë kompjuteri Sharkoon S25-W
103.09 €
Përfshirë TVSH
-1%
Kartelë Akasa PCIe 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C
51.67 € 52.00 €
Përfshirë TVSH
-1%
Hard disk i serverit HP 1,8TB /SAS /10K /2.5"
436.49 € 438.06 €
Përfshirë TVSH
Hard disk ASUS ThunderboltEX 3-TR
128.55 €
Përfshirë TVSH
-9%
Memorie RAM Synology 4GB DDR3 upgrade kit
99.13 € 107.87 €
Përfshirë TVSH
Disk i serverit HPE, 2.5 "- 1TB
373.78 €
Përfshirë TVSH
-1%
Kontrollues për server HPE Smart Array E208i-a SR Gen10 Ctrlr
1,699.50 € 1,700.16 €
Përfshirë TVSH
-1%
Kartelë Akasa PCIe 2xUSB 3.2 Gen 2 Type-C dhe 3xType-A
88.67 € 89.16 €
Përfshirë TVSH
-1%
Memorie operative HP 16GB, 2133 MHz
141.24 € 141.90 €
Përfshirë TVSH
-1%
-1%
Memorie operative RAM HP 16GB DDR4 2666
300.77 € 300.94 €
Përfshirë TVSH
-1%
-36%
Memorie RAM Evolveo Zeppelin GOLD 4GB DDR4 2133
23.32 € 35.93 €
Përfshirë TVSH
-1%
Disk serveri HPE, 960GB, SATA, SC, 2.5", SFF
557.30 € 557.63 €
Përfshirë TVSH
-1%
Disk HDD WD Red Pro 2TB
122.29 € 122.45 €
Përfshirë TVSH
Hard disk HDD WD10EFRX, 3.5", 1 TB
93.28 €
Përfshirë TVSH