1 / 4
Foto e Kufje Genesis Argon 110, të zeza / kuqe
Foto e Kufje Genesis Argon 110, të zeza / kuqe
Foto e Kufje Genesis Argon 110, të zeza / kuqe
Foto e Kufje Genesis Argon 110, të zeza / kuqe

Kufje Genesis Argon 110, të zeza / kuqe

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
29.55 €
20.61 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 17.17 €
Ju kurseni 8.94 €
-31%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
19 dhjetor 2023 - 20 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kënaqeni veten në lojërat tuaja të preferuara me tingullin stereo të këtyre kufjeve të lojërave dhe të vendosni për momente të rëndësishme lojrash me interpretim të shkëlqyeshëm të tingullit për t'ju udhëhequr pikërisht aty ku ju duhet. Altoparlantët 40 mm me cilësi të lartë janë baza për tingullin e shkëlqyeshëm të këtyre kufjeve. Ata prodhojnë tinguj të saktë, të qartë dhe shumë të vërtetë stereo në lojëra, duke ju dhënë mundësinë të poziciononi me saktësi armiqtë tuaj të lojës. Pavarësisht dizajnit të tyre të fortë, kufjet janë shumë të rehatshme. Kufjet bazohen në një shirit koke fleksibël, të mbushur butësisht dhe me jastëkë të mëdhenj për veshët, të dyja të mbuluara me një material tekstili që është më rezistent ndaj mbinxehjes, kështu që edhe lojërat afatgjata do të jenë akoma të rehatshme për ju. Kufjet janë të pajisura me një mikrofon të ndjeshëm që paloset, i cili ju lejon të përdorni kufjet në mënyrë fleksibile për lojrat në internet, telefonimin dhe aktivitete të tjera. Për shkak se mikrofoni është i palosshëm, thjesht mund ta palosni kur nuk ju nevojitet, kështu që nuk do të ndërhyjë në dëgjimin e muzikës ose shikimin e filmave.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
2
Lojë:
Mikrofon:
I palosshëm
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Komanda e zërit:
Në kabllo
Besueshmëria:
100 %
Gjatësia e kabllos m:
1.8
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Ndjeshmëri dB - SLP:
108
Impedancë Ohm:
32
Madhësia e altoparlantëve mm:
40
Lansuar më:
19. 11. 2019
Prodhuesi:
Genesis
Ueb-i i prodhuesit:
Genesis-zone.comen
Lidhës:
3.5 mm TRS
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
5901969420142
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kufje Genesis Argon 110, të zeza / kuqe
20.61 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo